Close

Strona 24 z 96 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 958
  1. #231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    No właśnie gdyby prawdą było to piszesz że moim celem jest "naciąganie" ludzi to bym tego nie zrobił, prawda?
    A kto Cie tam wie. Moze decyzje o tym podjales dopiero teraz, po tym jak Ci to kilka osob wytknelo?


    PS. To "bezczelnie" dostalem w mailu powiadamiajacym. Mogles nie edytowac -- wyjasnilbym Ci dosc dobitnie, co tutaj jest bezczelnoscia.
    Ostatnio edytowane przez stig ; 09-04-2011 o 14:56
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #232
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Nie chcę nikomu liczyć pieniędzy, ale dość łatwo jest obliczyć z liczby licencjonowanych użytkowników tego programu,
    która jest podana na witrynie Marka i iloczynu owej i ceny programu, że widocznie autor wpadł na pomysł podwojenia sprzedanych licencji, co przekładać się może na konkretne liczby.

    Jak mówię, nie mam żadnych związków fiskusem, więc mi to ganz egal, ale ... na komercję i to tak bezwzględną powinno być na tym forum inne miejsce.
    Medice, cura te ipsum.

  3. #233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    Nie chcę nikomu liczyć pieniędzy, ale dość łatwo jest obliczyć z liczby licencjonowanych użytkowników tego programu,
    Nigdzie na stronie nie jest podana liczba użytkowników, którzy kupili licencję.
    I takie pisanie "nie chcę, ale..." to po prostu zwykła zawiść.

    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    Jak mówię, nie mam żadnych związków fiskusem, więc mi to ganz egal, ale ... na komercję i to tak bezwzględną powinno być na tym forum inne miejsce.
    Co to znaczy "bezwzględną komercję"? Możesz podać różnicę między "komercją" a "bezwzględną komercją"?
    I co ma do tego fiskus? Chcesz stworzyć wrażenie że dzieje się coś nielegalnego czy co?

  4. #234
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat z portalu: "http://www.machineryhdr.com/"

    " (...) Program ma już ponad 17000 użytkowników! "

    A co do reszty to ... po prostu mnie zemdliło, więc wybacz, ale ... EOT.
    Ostatnio edytowane przez Johanan ; 09-04-2011 o 16:15
    Medice, cura te ipsum.

  5. #235

    Domyślnie

    Tak gwoli ścisłości, to zarówno Machinery, jak i SNS-HDR wyrosły już dawno z amatorskich projektów i jeśli by administracja miała podejmować jakieś kroki, to w stosunku do obu autorów.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  6. #236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    Po prostu mnie zemdliło, więc wybacz, ale ... EOT.
    No nie dziwię się. Jakbym sobie z sufitu wyliczył że zarobiłem na tym ponad milion złotych to też mógłbym dostać zawrotów głowy . Tylko że wtedy nie siedziałbym nad programem a zatrudnił sobie ludzi, którzy by go za mnie napisali .
    Po prostu wersja demo ma na tyle duża funkcjonalność że wiele osób jej używa nie kupując nigdy wersji pełnej.

    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    (...) Program ma już ponad 17000 użytkowników! ".
    No właśnie, gdzie tu jest napisane że 17000 użytkowników coś ode mnie kupiło?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 09-04-2011 o 18:03

  7. #237

    Domyślnie

    A ja dodam tylko od siebie (jako użytkownika Machinery od momentu, gdy tylko się pojawił), że jestem zawiedziony tym iż będę musiał od nowa zakupić licencję na wersję 2.0. Równie dobrze byłoby ściągać kasę od każdej aktualizacji - 1.0, 1.1, 1.2 itd, nie tak?
    Argument, że jest to zupełnie nowa(?) wersja programu do mnie nie przemawia.
    Liczę na autora programu, że na coś konkretnego wpadnie
    N

  8. #238

    Domyślnie

    Jak widzę - piszę to do Autora - nie wiesz o co chodzi z tymi pretensjami, więc postaram się wytłumaczyć w dwóch słowach...

    Nikt nie liczy Ci pieniędzy i obyś miał jak najwięcej, nikt też nie wierzy w te 17000 użytkowników, więc możesz spać zupełnie spokojnie. Chodzi o to, że wymyśliłeś kiepski sposób na wzmożenie przychodów - a podałeś go do wiadomości w sposób najgorszy z możliwych: udając że to dla dobra userów, aby im pomóc i w ogóle dla dobra ogółu...

    Jak będziesz starszy i mądrzejszy (a zwłaszcza jak będziesz obserwować politykę) szybko się nauczysz, że nie takie numery przechodzą... Oczywiście można nagle jeden malutki programik podzielić na dwa mniejsze i próbować sprzedać teraz te dwa małe; można nawet je podzielić na jeszcze pięć innych - ale jedno nie przechodzi prawie nigdy: robienie z ludzi idiotów.

    Możesz sobie wymyślić pierdylion powodów, żeby podzielić ten program: algorytmy, duperszwance, niezgodność zmiennej Z ze zmienną X i co tylko chcesz, możesz nawet usiłować wmówić, że to nie ma związku z kieszenią i sprzedażą - tylko nie próbuj robić z ludzi idiotów wmawiając im, że to dla ich dobra, i żeby im ułatwić - bo to się zawsze spotka z takim przyjęciem.

    Kumasz teraz o co idzie? Poprzednika nie mdli dlatego, że robisz coś nielegalnie. To co robisz jest legalne. Mdli go (mnie też zresztą) bo robisz to wszystko w tak tragicznie złym stylu.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #239

    Domyślnie

    Rany, ale macie problem.
    Jak się nie podoba, nie kupuję. Proste.
    Nikt nikogo nie zmusza do kupowania licencji. Ja, jako "ten co zapłacił", cierpliwie czekam na obiecany upgrade, z 1.5.5 do 2.0. Jeśli będzie taki, jak obiecywano, to czego tu się czepiac zwłaszcza, że 1.5.5 jest już bardzo przyjemne w używaniu.

    MarkuMarecki, nie rozumiem, po co dyskutujesz. Wymyśliłeś sobie strategię marketingową i ją realizuj, a nie przejmuj się trollami, którzy - wnioskuję z tej lektury - nie odżałowali równowartości 3 x 0,7L, żeby móc używać pełnej wersji programu. Finanse projektu pokażą, czy Twoja strategia okazałą się właściwa, a nie banda malkontentów, którym się wydaje, że samo to, że istnieją, daje im prawo do używania wszystkiego za darmo.

    Zaiste, nie przestaje mnie zadziwiać mentalność tych, co mają problem wydac 100 PLN, ale bez szemrania akceptują płatne po 1,5 kilo upgrady np. Photoshopa, które wnoszą do programu właściwie tyle, co support Rawów z nowych aparatów.

  10. #240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raddeli Zobacz posta
    A ja dodam tylko od siebie (jako użytkownika Machinery od momentu, gdy tylko się pojawił), że jestem zawiedziony tym iż będę musiał od nowa zakupić licencję na wersję 2.0
    Nie wiem kto ci naopowiadał głupstw że będziesz musiał zza coś płacić. Tłumaczyłem już kilka razy że następcą wersji 1.5.5 jest Machinery Effects HDR 2.0 i na tą wersję uaktualnienie przysługuje bezpłatnie w ciągu roku.
    Pewnie to wszystko przez to że tego wątku dosiadło się kilku trolli z żalami i zaczęli celowo robić bagno przez które ciężko wyczytać jakieś informacje o programie.

    2pompony: nie, nic już mi nie tłumacz, twoje zdanie ani trochę mnie nie interesuje. Potrolluj sobie gdzie indziej albo pisz na PW zamiast wylewania żali w złośliwym tonie na forum

Strona 24 z 96 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •