Close

Strona 30 z 96 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 958
  1. #291

    Domyślnie

    Kiedy przewidziana jest premiera Machinery Effects 2.0 ??

  2. #292

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cinki23 Zobacz posta
    Kiedy przewidziana jest premiera Machinery Effects 2.0 ??
    Miała być na początku tego miesiąca, ale chciałbym jeszcze dodać kilka rzeczy więc cały czas się opóźnia. Nie podam teraz terminu ale robię wszystko co mogę żeby było jak najszybciej.

  3. #293

    Domyślnie

    mam pewien problem przerobilem ok 40 zdjęć zapisałem je z opcją zapisz a nie zapisz jako i fotki zostały zapisane w nieznanym pliku którego nie odczytuje programy do wywoływania zdjęć można je z wielkim bólem otworzyć windowsem ale nie pokazuje miniatur lub nie da się oglądać ich w pokazie slajdów jak zdrobić modyfikację pliku bo drugi raz też w machinerach tego obrobionego zdjęcia nie idzie przerobić proszę o pomoc
    D700, N24-70 2.8,N35 1.8, N50 1.4, Z 16 2.8,www.fotografiaslubna.weselnie.pl

  4. #294

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez halihead Zobacz posta
    mam pewien problem przerobilem ok 40 zdjęć zapisałem je z opcją zapisz a nie zapisz jako i fotki zostały zapisane w nieznanym pliku którego nie odczytuje programy do wywoływania zdjęć można je z wielkim bólem otworzyć windowsem ale nie pokazuje miniatur lub nie da się oglądać ich w pokazie slajdów jak zdrobić modyfikację pliku bo drugi raz też w machinerach tego obrobionego zdjęcia nie idzie przerobić proszę o pomoc
    Prześlij mi jeden taki plik na adres mailowy machinery ze strony.

  5. #295

    Domyślnie

    Machinery Effects 2.0 umarło śmiercią naturalną?

  6. #296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr_74 Zobacz posta
    Machinery Effects 2.0 umarło śmiercią naturalną?
    Miał być w maju, więc to już niedługo.
    Pewnie nie ma chętnych na 1.5.. więc czeka aż minie rok od ostatniego zakupu i wtedy wszyscy chętni na update - becalen!
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  7. #297

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    Miał być w maju, więc to już niedługo.
    Pewnie nie ma chętnych na 1.5.. więc czeka aż minie rok od ostatniego zakupu i wtedy wszyscy chętni na update - becalen!
    Daruj sobie taki ton i osobiste wycieczki kolego....
    1.5.5 rewelacyjnie się sprzedaje, myślę że wiele osób kupuje bo chce zaoszczędzić. Wersja 2.0 będzie ok. 2 razy droższa, a update przez rok darmowy. Zostały mi do zrobienia 2 warstwy z efektami i okno wyboru presetów. Chciałbym premierę zrobić za ok. 2 tygodnie.


  8. #298

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Daruj sobie taki ton i osobiste wycieczki kolego....
    1.5.5 rewelacyjnie się sprzedaje, myślę że wiele osób kupuje bo chce zaoszczędzić.
    Od 3 miesięcy tylko się chwalisz że już za parę dni będzie.
    Najbardziej nie lubię niesłownych osób.
    Jeszcze raz powtórzę. Nie wiem po co komu program który nie wyrównuje warstw?
    Kupiłem go bo nie wiedziałem że jest taki babol. Gdybym wiedział to już dawno miałbym SNS-Resizer.
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  9. #299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    Od 3 miesięcy tylko się chwalisz że już za parę dni będzie.
    Najbardziej nie lubię niesłownych osób.
    Niczym się nie chwalę, podaję zawsze planowane i prawdopodobne terminy, a nie ostateczne. W trakcie pisania programu pojawiają się nowe pomysły, albo problemy, które trzeba rozwiązać i wtedy termin się zmienia.

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    Jeszcze raz powtórzę. Nie wiem po co komu program który nie wyrównuje warstw?
    Kupiłem go bo nie wiedziałem że jest taki babol. Gdybym wiedział to już dawno miałbym SNS-Resizer.
    To jest program przeznaczony do efektów, szczególnie robionych z jednej klatki zdjęcia, więc wyrównywanie nie jest opcją krytyczną. A twoje wylewanie frustracji na forum jest mało poważne.
    Do kogo masz pretensje że kupiłeś program, który nie ma jakiejś opcji, skoro było to od początku oczywiste? Dostępna też jest wersja demo w której wszystkie opcje programu widać, a różnice są opisane na stronie i nikt nikogo nie wprowadza w błąd.

  10. #300

    Domyślnie

    [QUOTE=MareckiMarek;2497832] Chciałbym premierę zrobić za ok. 2 tygodnie.QUOTE]
    dzięki za informację, czyli zdążę z aktualizacją

Strona 30 z 96 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •