Close

Strona 86 z 96 PierwszyPierwszy ... 36768485868788 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 958
  1. #851

    Domyślnie

    Ja korzystam z Maszynerki już ponad 2 lata, niedawno przedłużając licencję dorzuciłem drugą na komputer narzeczonej, bo mi pozazdrościła.
    W 98% program jest idealny. Do 100% brakuje mu:
    - opcji zapamiętania znaku wodnego .. czasami dorzucamy je na zdjęcia i przydało by się zapamiętane na stałe LOGO/Znak Wodny, a nie konieczność za każdym razem wskazywania dla programu gdzie ono leży..
    - dlaczego muszę zapisując zdjęcia ustawiać DPI na żądane 300, a Maszynerka i tak uparcie ustawia mi jakieś 270?

    Pozdrawiam i gratuluję produktu
    D3S, dwie D700, dwie D610, trochę szkieł i copter.

  2. #852

    Domyślnie

    Ok, opanowałem kwestię 300 DPI, była w ustawieniach, ale po ostatniej aktualizacji pozostała kwestia - EXIF. Za każdym razem muszę zaznaczyć by zapisał ustawienia EXIF, czy można to jakoś na stałe ustawić?
    D3S, dwie D700, dwie D610, trochę szkieł i copter.

  3. #853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez major Zobacz posta
    Ok, opanowałem kwestię 300 DPI, była w ustawieniach, ale po ostatniej aktualizacji pozostała kwestia - EXIF. Za każdym razem muszę zaznaczyć by zapisał ustawienia EXIF, czy można to jakoś na stałe ustawić?
    Masz zainstalowaną 2.9.75? Ta wersja zapamiętuje ostatnie ustawienie zapisywania 'EXIF'.

  4. #854
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    wielkopolska
    Posty
    7

    Domyślnie

    A gdzie jest wersja 2.9.75? Na stronie Machinery jest tylko 2.9.74.

  5. #855

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marbar Zobacz posta
    A gdzie jest wersja 2.9.75? Na stronie Machinery jest tylko 2.9.74.
    Jeszcze nie zamieściłem w spisie aktualizacji. Pobierz instalator ze strony.

  6. #856

    Domyślnie

    Widziałem efekty i jestem zaskoczony.
    Większość zdjęć wygląda jak dłuższa przysiadka przy obróbce RAWu... a przecież to jest program do HDR a to inna sprawa. Tzn efekty baaaardzo dobre !

    Do tego programu tylko JPG można wrzucić czy także RAW i wtedy program jest bardziej skuteczny ?

    Szkoda, że 99zł. Za 50zł od razu bym kupił a tak to muszę na razie obejść się smakiem

  7. #857

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maly.Psikus Zobacz posta
    Widziałem efekty i jestem zaskoczony.
    Większość zdjęć wygląda jak dłuższa przysiadka przy obróbce RAWu... a przecież to jest program do HDR a to inna sprawa. Tzn efekty baaaardzo dobre !

    Do tego programu tylko JPG można wrzucić czy także RAW i wtedy program jest bardziej skuteczny ?
    Format RAW zawiera więcej informacji ponieważ ma wyższą rozdzielczość tonalną niż JPG. To pozwala uzyskać lepszą jakość przetwarzania, szczególnie w ciemnych partiach obrazu.
    RAWy są odczytywane przez Machinery a biblioteka obsługiwanych aparatów jest na bieżąco uaktualniana.

  8. #858

    Domyślnie

    Czyli jest znakomicie

    Z kupnem muszę zaczekać na wygraną w lotto.

  9. #859

    Domyślnie

    Proponuję bardziej realnie zabaw się w zabawie w RAWki na naszym forum
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  10. #860

    Domyślnie

    Jak bym miał wolny czas to kto wie, może bym coś zrobił.

    Kiedy jakaś mega promocja na program ? Pewnie sporo osób by skorzystało.

Strona 86 z 96 PierwszyPierwszy ... 36768485868788 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •