Close

Strona 80 z 96 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 958
  1. #791

    Domyślnie

    Aktualizacje sa bezpłatne przez rok od zakupu, bez względu na numery wersji jakie będą się pojawiać. To znaczy, że wersja 3 czy 4 jeśli pojawi się w ciągu roku, będzie do pobrania za darmo. Używanie programu nie ma żadnego limitu czasowego, po roku od zakupu program dalej będzie działać ze wszystkimi funkcjami. W dowolnym momencie można dokupić dodatkowe roczne aktualizacje w cenie 50% ceny licencji.

  2. #792

    Smile

    Witam!
    Czy program obsługuje pliki raw z d810 i jakie daje to rezultaty w porównaniu do "normalnej" wywoływarki?
    Pozdrawiam Tomasz

  3. #793

    Domyślnie

    Pliki z D810 są obsługiwane. Trudno mi powiedzieć o rezultatach w porównaniu do innych programów, każdy ma swoje możliwości regulacji, parametry domyślne itd.


  4. #794

    Domyślnie

    Szybka prośba. Potrzebuję do testów plik NEF z D5300 zawierający tagi GPS. Kontakt na skrzynkę.

  5. #795

    Domyślnie

    Dostępna poprawka 2.9.48 usuwająca problemy ze znikającymi danymi GPS z EXIF.

  6. #796

    Domyślnie

    Dostaję co jakiś czas pytania o kompatybilność z Windows 8.1. Program został przetestowany i wszystko działa prawidłowo.

  7. #797

    Domyślnie

    Skad moge pobrac starsza wersje? Konkretnie 2.8.1 mnie interesuje.
    .

  8. #798

    Domyślnie

    Czy w okienku informacji o programie można dodać informację, ile czasu już minęło od wykupienia licencji? Tzn. kiedy dokładnie był dokonany zakup albo ile czasu jeszcze pozostało na darmowe aktualizacje?

  9. #799

    Domyślnie

    Ok, mogę dodać taką informację.

  10. #800

    Domyślnie

    Jeden z użytkowników zgłosił dość dziwny problem dotyczący EXIF. Po zrobieniu uploadu do 500px w danych EXIF wyświetla się nazwa aparatu razem z datą. Przy wyświetlaniu EXIFa z tego pliku we wszystkich dostępnych programach a także we właściwościach pliku Windows wszystko jest ok i nie jestem w stanie znaleźć programu, który wyświetla taki błąd.
    Mam pewien trop że może to być związane z sytuacją gdy nazwa aparatu jest 4 znakowa np. "D800". Czy ktoś spotkał się z takim problemem po ostatniej aktualizacji?

Strona 80 z 96 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •