Close

Strona 62 z 96 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 958
  1. #611

    Domyślnie

    Pytanko???? mam wykupione licencje na Natural i Effects, w tej chwili zrobiłem aktualizację Natural i mam zapis: błąd klucza itd, w czym może być problem
    D300s + 18-200 (poszedł do ludzi) teraz Alpha 7 + 24 - 70, dodatek to iPhone 6

  2. #612

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZYSKI Zobacz posta
    Pytanko???? mam wykupione licencje na Natural i Effects, w tej chwili zrobiłem aktualizację Natural i mam zapis: błąd klucza itd, w czym może być problem
    No ale najbardziej pomocne w rozwiązaniu problemu jest to "itd" . Jaki jest komunikat?

  3. #613

    Domyślnie

    Błąd klucza autoryzacyjnego. Klucz autoryzacyjny nie daje prawa do korzystania z tej aktualizacji w wersji pełnej.

    Taki mam komunikacik czyżby jakaś dopłata?????
    D300s + 18-200 (poszedł do ludzi) teraz Alpha 7 + 24 - 70, dodatek to iPhone 6

  4. #614

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZYSKI Zobacz posta
    Błąd klucza autoryzacyjnego. Klucz autoryzacyjny nie daje prawa do korzystania z tej aktualizacji w wersji pełnej.

    Taki mam komunikacik czyżby jakaś dopłata?????
    Aktualizacje są bezpłatne przez rok. Program ostrzega w oknie aktualizacji że ten okres minął. Wyślij mi na adres ze strony dane na kogo jest wystawiony klucz, może da się coś zrobić

  5. #615

    Domyślnie

    Jest aktualizacja 2.5.2

    * Poprawione przetwarzanie panoram.
    * Poprawione wyświetlanie postępu w czasie zapisu obrazów.
    * Poprawiony błąd mogący powodować zawieszenie się programu na systemach 64-bit.

  6. #616

    Domyślnie

    Na Facebook powstała grupa dotycząca Machinery.
    Zapraszam.

    http://www.facebook.com/groups/machineryhdreffects/

  7. #617

    Domyślnie

    (2012-10-27)
    Machinery Nautral HDR 2.7.1.1
    Machinery HDR Effects 2.5.2.1

    * Zmniejszone zużycie pamięci.

  8. #618

    Domyślnie

    (2012-11-04)

    Machinery HDR Effects 2.5.3

    * Przyspieszenie przetwarzania z wykorzystaniem karta graficznych NVIDIA.


    Do programu zostało dodane wsparcie dla kart graficznych NVIDIA.
    Przyspieszenie jakie można uzyskać zależy od posiadanej konfiguracji procesor / karta graficzna. Przykładowe przetwarzanie obrazu procesorem Dual-Core 2.2GHz trwa 36s a kartą graficzną GTX560Ti ok 2.2s czyli przyśpieszenie jest ponad 15 krotne. Jednak przestarzała karta może spowolnić obliczenia np. użycie GeForce 8600GT wydłuża czas do 51s.

    Opcje użycia karty należy włączyć w konfiguracji programu. Jeśli karta nie jest wykrywana to możliwe że trzeba uaktualnić sterowniki.
    Postaram się w niedługim czasie dodać obsługę kart ATI.

  9. #619

    Domyślnie

    Mam jeszcze małą prośbę w związku z nową wersją programu.
    Po włączeniu karty graficznej program wykonuje test i oblicza współczynnik czasu GPU/CPU.
    Proszę abyście podali jakie jest przyspieszenie (lub spowolnienie ) wraz z konfiguracją. Szczegóły typu ile ramu i cache nie są potrzebne, wystarczy tylko nazwa procesora i jego taktowanie oraz nazwa i model karty graficznej np:

    Intel i5 3.2GHz
    GeForce GTX560Ti
    przyspieszenie 3.7
    Ostatnio edytowane przez MareckiMarek ; 04-11-2012 o 13:39

  10. #620

    Domyślnie

    Poprawka 2.5.3.1

    Usunięty problem błędu mogącego wystąpić podczas równoczesnego przetwarzania obrazu oraz presetu.
    Dzięki za zgłoszenie.

Strona 62 z 96 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •