Close

Strona 60 z 96 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 958
  1. #591

    Domyślnie

    Clarity na dziadku wygląda lepiej


  2. #592

    Domyślnie

    Witam

    W związku z tym, że w ostatnim czasie trochę się pozmieniało w Machinerach, czy była by możliwość zaktualizowania instrukcji obsługi na stronie programu do wszystkich nowych zmian.

  3. #593

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez toma-k Zobacz posta
    Witam

    W związku z tym, że w ostatnim czasie trochę się pozmieniało w Machinerach, czy była by możliwość zaktualizowania instrukcji obsługi na stronie programu do wszystkich nowych zmian.
    Instrukcja czeka aż wszystkie wersje językowe będą gotowe. Dziś wypuszczam francuską wersję 2.5 programu i w najbliższym czasie będę mógł strony uaktualnić.

  4. #594

    Domyślnie

    Marek, jest szansa na jakieś maskowanie? Chcę część obrazu wykluczyć z obróbki.

    Jest jakiś plugin do PSa? Pracuję na Elements i jakby Machinery można było wykorzystać jako filtr/plugin czy coś w tym rodzaju, to maskę dodałbym już w samym PSie.
    D200 plus graty...

  5. #595

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KS Zobacz posta
    Marek, jest szansa na jakieś maskowanie? Chcę część obrazu wykluczyć z obróbki.

    Jest jakiś plugin do PSa? Pracuję na Elements i jakby Machinery można było wykorzystać jako filtr/plugin czy coś w tym rodzaju, to maskę dodałbym już w samym PSie.
    A co za problem w PSie otworzyć jednocześnie obrobione w Machinery zdjęcie i jego oryginal przed obrobka?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #596

    Domyślnie

    Robiłem tak do tej pory. Jeśli byłaby możliwość ułatwienia sobie pracy, to czemu nie?
    D200 plus graty...

  7. #597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KS Zobacz posta
    Marek, jest szansa na jakieś maskowanie? Chcę część obrazu wykluczyć z obróbki.

    Jest jakiś plugin do PSa? Pracuję na Elements i jakby Machinery można było wykorzystać jako filtr/plugin czy coś w tym rodzaju, to maskę dodałbym już w samym PSie.
    Maskowanie będzie już niedługo. Uporałem się z nowym interfejsem i teraz będę pracował nad nowymi opcjami do programu.
    Jeśli chodzi o coś w rodzaju pluginu to możesz skorzystać z opcji "Zewnętrzny Edytor" aby szybko przenieść obrobiony w Machinery obraz do dowolnego programu.

  8. #598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KS Zobacz posta
    Robiłem tak do tej pory. Jeśli byłaby możliwość ułatwienia sobie pracy, to czemu nie?
    Ale jak będziesz miał plugina, to i tak najczęściej musisz zrobić kopię warstwy (jasne wiem, że są takie, które to robią samodzielnie). Z drugiej strony – bez jaj. To miałoby być jakieś wielkie ułatwienie? Ile tych zdjęć katujesz w taki sposób każdego dnia, że miałoby Ci to w zauważalny sposób ułatwić? Kilkakrotnie więcej czasu zajmuje przecież przeanalizowanie obrazu przez program i dobranie parametrów, niż otwarcie dwóch zdjęć i wrzucenie jednego jako warstwę drugiego. Rozumiem, gdyby taki proces zajmował kilka minut (czy nawet tylko jedną), ale to są przecież dwa kliknięcia myszką czy wciśnięcia klawiszy…
    Ostatnio edytowane przez stig ; 04-10-2012 o 14:29
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #599

    Domyślnie

    Wolałbym, żeby to działało podobnie jak filtry NikSoftu.

    Zastanawiam się stig, w czym Ci przeszkadza moje pytanie? Wstałeś lewą nogą? Kawy nie wypiłeś?
    D200 plus graty...

  10. #600
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Idea wtyczek do PSa jest z grubsza taka, by móc uzyskiwać od razu efekty, albo trudne do uzyskania w zwykły sposób, albo dosyć pracochłonne.

    Zatem stig ma tu świętą rację i niekoniecznie musiał dziś wstać nie tą nogą co zwykle.
    Medice, cura te ipsum.

Strona 60 z 96 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •