Close

Strona 45 z 96 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 958
  1. #441

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wel Zobacz posta
    Aż pobiorę i sprawdzę.
    Powinieneś być zadowolony

    Wrzuciłem jeszcze jedną poprawkę. 2.2(5)

    * Ulepszona metoda HDR "Kompresja ekspozycji". (zredukowany efekt "halo", autopoziomy).

    Wersja "Natural HDR" również została zaktualizowana.

  2. #442

    Domyślnie

    Dostępna jest jeszcze jedna poprawka 2.2(6).
    W wersjach 2.2(3) do (5) w czasie testowania zakomentowałem pewien fragment odpowiedzialny za panel 'Kanały RGB' i poszło to do wersji release.

  3. #443

    Domyślnie

    Jakiś bug wkradł się do najnowszej poprawki. Program zapisuje tif-a 1280x800 mimo że nie mam zaznaczonej opcji "zmień rozmiar" . Wczytany plik miał rozmiar4715x2947 eksportu z LR4, system to win7 64bit.

  4. #444

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TomLight Zobacz posta
    Jakiś bug wkradł się do najnowszej poprawki. Program zapisuje tif-a 1280x800 mimo że nie mam zaznaczonej opcji "zmień rozmiar" . Wczytany plik miał rozmiar4715x2947 eksportu z LR4, system to win7 64bit.
    To nie bug, po prostu masz włączoną opcję "podgląd 1280px". W konfiguracji programu możesz zmienić automatyczne włączanie tego przy każdym nowym projekcie.

  5. #445

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    To nie bug, po prostu masz włączoną opcję "podgląd 1280px". W konfiguracji programu możesz zmienić automatyczne włączanie tego przy każdym nowym projekcie.
    Ok. po prostu nie zauważyłem w poprzednich wersjach takiego zachowania programu, pewnie to moja nieuwaga. Dzięki za szybką odpowiedź, to się nazywa suport przez duże "S". Pozdrawiam.

  6. #446

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TomLight Zobacz posta
    Ok. po prostu nie zauważyłem w poprzednich wersjach takiego zachowania programu, pewnie to moja nieuwaga. Dzięki za szybką odpowiedź, to się nazywa suport przez duże "S". Pozdrawiam.
    Ta opcja pojawiła się niedawno i postanowiłem włączyć ją jako domyślną, pozostawiając użytkownikom możliwość dostosowania w konfiguracji.

  7. #447
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Wałbrzych
    Posty
    349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    zatrudniaj i wstawiaj do appstora
    Dokladnie

  8. #448

    Domyślnie

    Dostępna wersja 2.2.2 (BETA)

    Dodałem dwa nowe tryby tworzenia HDR:

    * Naturalny HDR
    * Naturalny HDR + Detale.


    Oba tryby są dedykowane do uzyskania naturalnie wyglądających obrazów HDR, bez efektu "halo". Zapraszam do testowania, to duża zmiana jakości programu.
    Niedługo zrobię większą prezentację i porównanie z pozostałymi trybami pracy.

  9. #449

    Domyślnie

    Wersja "Natural" została również uaktualniona o nowy tryb HDR.

  10. #450

    Domyślnie

    Czy przez cały czas rozwoju wersji 2. można liczyć na dodatkową wersję SSE1?
    Wersja 1. była na 2 stanowiska, wersja 2. jest na jedno. Jak będzie po upgradzie? Wersja 1. na dwóch + wersja 2. na jednym? Czy może 1 + 1?
    Pozdrawiam

Strona 45 z 96 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •