Close

Strona 3 z 96 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 958
  1. #21

    Domyślnie

    A ja mogę napisać, że używam programu od samego jego początku istnienia na rynku i naprawdę jestem zadowolony z efektów, które można nim osiągnąć.
    Aktualizacje otrzymuje za darmo. (to nie jest reklama
    N

  2. #22
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 750

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black_bird Zobacz posta
    Tutaj podanymi tzn. SNS-HDR Lite, Machinery 1.3 oraz Photomatix Pro, celowo nie podpisywałem zdjęć ...
    Zdradzisz nam tajemnicę które jest zrobione którym programem? Środkowe chyba najlepsze, ale ciekawe co się dzieje z detalem. Może także daj jakies cropy.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Zdradzisz nam tajemnicę które jest zrobione którym programem?
    A to nie odpowiada na pytanie? #20
    Myślałem, że taka kolejność...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  4. #24
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 750

    Domyślnie

    nie byłem pewien, bo jednak tego nie napisał wprost. A cropy by sie przydały. Bo np deski na schodach potraciły słoje - nie wiem czy celowo, czy to po prostu efekt uboczny (czasem pożądany, czasem nie)
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #25

    Domyślnie

    Kolejnosc inna, jak na cropach, nie wiem czy miarodajne gdyż Machinery generował mi małe JPG.
    Cropy - surowe wyplute JPG bez obrobki w PS

    Ostatnio edytowane przez black_bird ; 04-04-2010 o 00:50

  6. #26
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 750

    Domyślnie

    Dzięki. pokaż mi dół kadru, tam gdzie te deski. Proszę.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #27

    Domyślnie

    Cropy desek razem ze zdjeciem oryginalnym wolanym prosto z z rawa

  8. #28

    Domyślnie

    Opinii zapewne jest tyle, ilu ludzi -- nic odkrywczego. Ja juz nawet przy jednym zdjeciu bylbym niezdecydowany. Gorna balustradka najbardziej podoba mi sie z Photomatixa, a z kolei w przypadku dolnej -- efekt z Photomatixa odrzucilbym od razu i wybral raczej SNS. Pozostaje jednak jeszcze jeden fakt -- chyba kazdy z tych programow (tak mi sie przynajmniej wydaje), ma mozliwosc miąchania suwakami, wiec porownywanie startowych ustawien, nie ma na najmniejszego sensu.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #29

    Domyślnie

    Moim zdnaniem po lekkim zdjeciu nadmiaru koloru (dol kadru)
    to chyba jednak photomatrix radzi sobie najlepiej
    ale jak napisal stig w kazdym z nich mozna sobie cos tam poprzestawiac
    wiec takie porownanie rzeczywiscie nie ma sensu

  10. #30

    Domyślnie

    Zainstalowałem sobie testowa wersję Machinery i jedno zdjęcie obrabiam na kilka rożnych sposobów w zależności od tego jaki efekt zamierzam osiągnąć.
    Wszystko zależy od pomysłu i odpowiednim pokręceniem suwakami.
    Zapewne programy różnią się od siebie ale wielość możliwych rozwiązań jakie mogę osiągnąć w Machinery mnie na ta chwilę satysfakcjonuje.
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

Strona 3 z 96 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •