Close

Strona 20 z 96 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 958
  1. #191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez atrem_foto Zobacz posta
    U mnie wykryła i zainstalowała (w zeszłym tygodniu)
    Potwierdzam, rowniez bezproblemowo wykryl i zainstalowal nowa wersje jakos tez w zeszlym tygodniu to bylo

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  2. #192

    Domyślnie

    U mnie aktualizacja też przebiegła bez problemu.

  3. #193

    Domyślnie

    A u mnie nie... przy próbie aktualizacji ręcznej pokazuje się na pasku Aktualizacja... i nic się nie dzieje.

    Byłbym wdzięczny jakby Autor napisał, skąd można podbrać aktualizację (chyba, że jest to ta sama lokalizacja, z której pobierałem pełną wersję z e-maila z licencją).
    D200 plus graty...

  4. #194

    Domyślnie

    To jest ta sama lokalizacja.
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  5. #195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    To jest ta sama lokalizacja.
    OK, dzięki, działa.
    D200 plus graty...

  6. #196

    Domyślnie

    Mam przyjemność pokazać wam pierwszego screena z nowej wersji Machinery 2.0
    Program został zaprojektowany i napisany w całości od nowa co pozwoliło wprowadzić nowe podejście do obróbki obrazu.
    Nowy interfejs pozwala na dowolne ustawianie, grupowanie oraz zmianę rozmiarów poszczególnych palet narzędzi. Przy okazji został także wprowadzony tryb pracy na pełnym ekranie.
    Nowa koncepcja pracy z obrazem polega na rozwinięciu idei warstw znanych z Photoshopa. W Machinery warstwami są efekty fotograficzne wraz z własnym zestawem narzędzi oraz menu. Na przykładowym ekranie warstwy są widoczne jako zakładki u góry okna programu.
    Dzięki takiemu rozwiązaniu można uprościć interfejs, pokazując w danej chwili tylko te narzędzia, które są potrzebne do uzyskania danego efektu oraz co ważniejsze, dać użytkownikowi możliwość zmiany ich kolejności a także powielania dowolną ilośc razy tego samego efektu i ustawiania go w dowolnym miejscu.
    Każda warstwa pokazuje obraz na danym etapie obróbki a także umożliwia zapis obrazu na tym właśnie etapie.


  7. #197

    Domyślnie

    No, zapowiada się znakomicie.

    Kiedy wersja dla beta-testerów?
    D200 plus graty...

  8. #198

    Domyślnie

    Mam zamiar szybko wypuścić wersję posiadającą obecne funkcje z 1.5 a następnie dokładać kolejne efekty i opcje.

    Jeszcze kilka słów o zakładkach.
    W trakcie pracy wszystkie zmiany odbywają w obrębie zakładki (efektu) na którym pracujemy. Po przełączeniu na zakładki znajdujące się po prawej stronie program wykona brakujące obliczenia.
    Dzięki takiej organizacji pracy można w każdej chwili wrócić do dowolnego wcześniejszego efektu i dokonać poprawek. Można np. po wykonaniu całej obróbki zdjęcia cofnąć się do pierwszej zakładki i zmienić kadr czy balans bieli albo nawet od nowa złożyć HDR zmieniając listę obrazów a wszystkie obliczenia z kolejnych zakładek program wykona automatycznie.

    Program współpracuje oczywiście z Machinery Explorer.


    www.machineryHDR.com

  9. #199

    Domyślnie

    Już za kilka dni premiera wersji 2.0, proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości

  10. #200

    Domyślnie

    Czy osoby posiadające wersję 1.x otrzymują bezpłatny upgrade do wersji 2?
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

Strona 20 z 96 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •