Close

Strona 19 z 96 PierwszyPierwszy ... 917181920212969 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 958
  1. #181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr_74 Zobacz posta
    Nie każdy posiada i używa szopa, nie każdy chce używać szopa (wersję free oczywiście bez aluzji i wycieczek osobistych), nie każdego stać na szopa, a machinery jako oddzielny program w tej cenie jest rewelacyjny (mam zakupiłem).
    Nic nie stoi na przeszkodzie ciułać nadal jako osobny program ale moim zdaniem 70 zł za taką przybudówkę jak crop i warstwy to wyzyskiwanie autora.

  2. #182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr_74 Zobacz posta
    Nie każdy posiada i używa szopa, nie każdy chce używać szopa (wersję free oczywiście bez aluzji i wycieczek osobistych), nie każdego stać na szopa, a machinery jako oddzielny program w tej cenie jest rewelacyjny (mam zakupiłem).
    Tak, ale są rozwiązania programistyczne, że ten sam kod (oczywiście po odpowiednim zaprojektowaniu i zaprogramowaniu) może działać jako osobna aplikacja lub plugin (wydzielenie wspólnych części do bibliotek itd.). Jeśli autor tego nie robi, pewnie jest jakiś powód (np. trudno jest teraz przerabiać istniejący kod). Mnie zastanawia, że wersja 2.0 jest raczej projektowana nadal jako osobny program (z własnymi wtyczkami) niż jako coś, co można (MOŻNA) użyć w PS jako plugin. No, ale zakładam, że autor to przemyślał i wybrał świadomie.
    PS. Mnie tam odpowiada Machinery w takiej prostej postaci jak obecnie, bez warstw i innych cudów. Jeśli Machinery zacznie "puchnąć", wprowadzać własny format plików (bo jak przechować te wszystkie info o cropie i warstwach?) i zamieniać się w regularny program graficzny, to raczej nie skuszę się na wersję 2.0...
    A OPCJĘ uruchomienia Machinery obecnie jako plugin w PS powitałbym z otwartymi ramionami. Tyle, że zgaduję, że się nie da, skoro i tak autor już raczej pracuje rozwojowo nad 2.0, linię 1.5 tylko troszkę usprawniając.

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez atrem_foto Zobacz posta
    PS. Mnie tam odpowiada Machinery w takiej prostej postaci jak obecnie, bez warstw i innych cudów. Jeśli Machinery zacznie "puchnąć", wprowadzać własny format plików (bo jak przechować te wszystkie info o cropie i warstwach?) i zamieniać się w regularny program graficzny, to raczej nie skuszę się na wersję 2.0...
    Nie chcę teraz zdradzać wszystkich tajemnic ale wersja 2.0 jest tak zaprojektowana że nie będzie takiego problemu. Wykorzystałem całe swoje doświadczenie fotografa, grafika i programisty żeby stworzyć coś co oferuje zupełnie nową filozofię pracy ze zdjęciami. Czegoś takiego naprawdę jeszcze nie było. Szczegóły już niedługo

  4. #184

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Czegoś takiego naprawdę jeszcze nie było.
    Już zaczynam się bać czy 1.5 nie będzie ostatnią używalną wersją. Mam nadzieję, że wiesz co robisz. :P

    edit:

    A może jakiś screenshot przedprodukcyjny, co by było wiadomo czy cieszyć się na 2.0 czy lepiej zapisać sobie instalkę 1.5 w jakimś bezpiecznym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez The Structorr ; 17-02-2011 o 17:44

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Structorr Zobacz posta
    Już zaczynam się bać czy 1.5 nie będzie ostatnią używalną wersją. Mam nadzieję, że wiesz co robisz. :P

    edit:

    A może jakiś screenshot przedprodukcyjny, co by było wiadomo czy cieszyć się na 2.0 czy lepiej zapisać sobie instalkę 1.5 w jakimś bezpiecznym miejscu.
    Całkiem niedługo wypuszczę wersję pre-release 2.0, która będzie miała funkcjonalność zbliżoną do obecnej 1.5, a następnie będę dokładał kolejne moduły programu.
    Architektura programu jest całkowicie od nowa zaprojektowana i z ogromną przyjemnością pracuję teraz nad nową wersją bo to po prostu wspaniale tworzyć coś takiego. Będziecie zadowoleni

  6. #186

    Domyślnie

    Juz jestem zadowolony Ogladalem dzisiaj na duzym monitorze co wyplula maszyna z 15.8 MB Nefa. Jeszcze nie drukowalem duzych powiekszen ale teraz skusze sie chyba na format A1.

  7. #187

    Domyślnie

    Zakupiłem Machinery przy wersji 1.4.7 Ostatnio aktualizowałem do 1.5.5 i mam nieodparte wrażenie, że program chodzi wolniej. Ktoś z użytkowników programu na podobne odczucia czy ja mam zwidy

  8. #188

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Jest update 1.5.5 z ulepszonym algorytmem łączenia obrazów. Zmiana głównie dotyczy zmniejszenia efektu 'halo' na dużych powierzchniach.
    Można jakoś pobrać z serwera tę wersję? Aktualizacja w programie nie wykrywa nowej wersji (firewall wyłączony).
    D200 plus graty...

  9. #189

    Domyślnie

    Mam problem ze zmiana rozmiaru obrazka przy zapisie. Program zapisuje w rozmiarze takim - jaki jest ustawiony aktualnie podglad, najwiekszy z nich: 2048x1373. Proba zmiany rozmiaru wg. instrukcji nie powiodla sie
    Ustawienie automatycznie wraca do poprzedniej wartosci, mieliscie podobne schody?

  10. #190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KS Zobacz posta
    Można jakoś pobrać z serwera tę wersję? Aktualizacja w programie nie wykrywa nowej wersji (firewall wyłączony).
    U mnie wykryła i zainstalowała (w zeszłym tygodniu)

Strona 19 z 96 PierwszyPierwszy ... 917181920212969 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •