Close

Strona 11 z 96 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 958
  1. #101

    Domyślnie

    To że prawe po tej siłowej obróbce jest dość paskudne

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzant Zobacz posta
    ... hmmm a co to znaczy znacznie ładniejsze ?
    Już przyzwyczaiłem się do tego że od czasu do czasu znajdzie się ktoś kto swoją 'artystyczną wrażliwość' próbuje wyrazić przez niechęć do efektów HDR

  3. #103

    Domyślnie

    No, moim zdaniem zdjęcie nie wygląda rewelacyjnie. Jest przekombinowane. Wali po oczach i ten hdr nie jest zbyt udany. To moje zdanie.

    Uważam, że o wiele lepiej zdjęcie wygląda zakończone na tym etapie, chociaż ja bym zdjął trochę czerwieni z twarzy pana Witka.

    D200 plus graty...

  4. #104

    Domyślnie

    Ja mam inne zdanie i powiem, że fotka jest zajefajna!

    Pozdrawiam.
    Nikon System

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Już przyzwyczaiłem się do tego że od czasu do czasu znajdzie się ktoś kto swoją 'artystyczną wrażliwość' próbuje wyrazić przez niechęć do efektów HDR
    Tylko że ja pisałem o zdjęciu. Paskudnie zepsutym ale zdjęciu, a nie o Tobie, więc z całym szacunkiem ode mnie i od mojej wrażliwości się odczep i rozmawiajmy o czerwonym upiorze, który jak rozumiem ma zachęcić wszystkich napalonych na wyczesany hdr do szybkiego zasilenia Twojego konta.

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    jak rozumiem ma zachęcić wszystkich napalonych na wyczesany hdr do szybkiego zasilenia Twojego konta.
    No faktycznie pomyliłem się, teraz widać o co ci tak naprawdę chodzi

    Cytat Zamieszczone przez fumio Zobacz posta
    Ja mam inne zdanie i powiem, że fotka jest zajefajna!
    Życzę dobrej zabawy z programem.

  7. #107
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Wtrącając się do zajmujacej dyskusji... Panowie uspokójcie się. Jeden i drugi za dużo mówi. MM szacunek za ciężką pracę i darmową wersję, ale jak dla mnie ostatnie foto wygląda tak, jakby trochę ktoś robił wyklejankę z plasteliny na twarzy modela.... A Gio co do kasy - też przeginasz, masz darmowa wersję, płacić nie musisz - tym bardziej jeśli się nie podoba. Poza tym idą święta. Skibek - piękny awatar
    .

  8. #108

    Domyślnie

    Pytanie do autora: jakiś rok temu kupiłem jedną z pierwszych wersji (Allegro) następnie uszkodził
    mi się dysk a co za tym idzie straciłem dane. Mam jakieś szanse aby na nowej maszynie
    uruchomić program??

    Pozdr.
    Nikon System

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fumio Zobacz posta
    Pytanie do autora: jakiś rok temu kupiłem jedną z pierwszych wersji (Allegro) następnie uszkodził
    mi się dysk a co za tym idzie straciłem dane. Mam jakieś szanse aby na nowej maszynie
    uruchomić program??
    Oczywiście. Napisz na maila pomocy technicznej podając imię i nazwisko na jakie był wystawiony klucz.

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matys Zobacz posta
    A Gio co do kasy - też przeginasz, masz darmowa wersję, płacić nie musisz - tym bardziej jeśli się nie podoba.
    Momencik, mówiłem w swoim pierwszym wpisie tylko i wyłącznie że nie podoba mi się zdjęcie. W odwecie szanowny autor pojechał po mojej 'wrażliwości artystycznej' cokolwiek miałoby to znaczyć, bo widocznie nic innego na obronę tego skopanego obrazka nie miał. Dlatego pozwoliłem sobie wspomnieć o celu tego wątku, bo przecież nie został założony przez fanklub programu tylko przez jego autora, żeby wspomagać jego sprzedaż. Wersja darmowa nie ma z tym nic wspólnego. Dla mnie eot.

Strona 11 z 96 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •