Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Madzia

  1. #1

    Domyślnie Madzia

    pozdrawiam..


    1.


    2.

    3.

    4.

    5.

  2. #2

    Domyślnie

    Dwójka się podoba, jest tło ze chodów, człowiek skupia się na modelu. Poza postaci układa się w X - przemawia do mnie. Popróbował bym ciaśniejszych kadrów, szczególnie w portrecie .

    Pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  3. #3

    Domyślnie

    palce na 3 jakoś nienaturalnie poukładane

  4. #4

    Domyślnie

    Zabawne i dobre.
    „Inteligencja kilku osób nigdy się nie sumuje. Głupota zawsze.” Docentx.
    --EIZO--

  5. #5

    Domyślnie

    Dwójeczka sympatyczna, reszta raczej albumowa i słaba dla postronnego obserwatora.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •