Szukaj
Gdyby nie było pierwszego zdjęcia, to miałbyś klimat podpatrzony, zdjęcia podglądające tancerkę (?) podczas przerwy dla siebie. Podkreślają to też kadry, które w tym momencie można jeszcze bardziej "obwinietować" i przyciemnić miejscami. Usiłuję zapomnieć o brwiach. Załóżmy przez chwilę, że mi się udało. Ok, wtedy najciekawsze dla mnie będzie zdjęcie numer 4. Za kompozycję, światło i chwilę refleksji. Równie niezła jest pod tym względem szóstka, choć kadr już trochę bardziej "zaśmiecony". Trójka wydaje się sztuczna, a piątka nijaka - poza podobna do osób rozmawiających przez telefon. Dwójka najbardziej podpowiada klimat podglądacza, ze względu na kadr. Jeżeli odejdziemy od tego pomysłu, kadr jawić się będzie jako niby błędny. Tutaj kolor niebieski bym odsaturował zupełnie. A jedynka przyjemna, choć przekrzywienie obiektywu odchyliło trochę obrazy od pionu.
2, potem 6 i 1... Ale 6 jest GENIALNA... Congratulations...
2 i 6 świetna.
Na jedynce bardzo fajny klimat i konwersja do BW, ale wyszła jakaś dysproporcja światła na ręce i twarzy.
NEX 5N i M42
"Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."
mi się zdjęcia podobają![]()
mnie się podoba 2
ale poza tym to mam takie poczucie nie do końca wykorzystanej skądinąd genialnej miejscówki
no i brwi...
U born unique don't die as a copy...
Za "mOSAd" - wywalić zdecydowanie jedynkę i powstaje prawdziwe cacuszko fotograficzne.
Tutaj jest... podpis
Jedynka jako odrębne zdjęcie (seria), poprawić jak mosad rzekł. Poza tym pięknieee![]()
Hej,
jedynka odstaje od reszty, po prostu nie pasuje, psuje klimat ale chyba już o tym było pisane
Reszta fajna, jest klimat, moje subiektywne odczucie jest bardzo fajna sesja (wyłączając jedynkę), spójna i klimatyczna.
Mi się tam podoba(6 najlepsza)
pozdrawiam!
I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Skontaktuj się z nami