Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Justyna z dymkiem

    Ostatnio edytowane przez verus ; 30-03-2010 o 22:35

  2. #2

    Domyślnie

    Gdyby nie było pierwszego zdjęcia, to miałbyś klimat podpatrzony, zdjęcia podglądające tancerkę (?) podczas przerwy dla siebie. Podkreślają to też kadry, które w tym momencie można jeszcze bardziej "obwinietować" i przyciemnić miejscami. Usiłuję zapomnieć o brwiach. Załóżmy przez chwilę, że mi się udało. Ok, wtedy najciekawsze dla mnie będzie zdjęcie numer 4. Za kompozycję, światło i chwilę refleksji. Równie niezła jest pod tym względem szóstka, choć kadr już trochę bardziej "zaśmiecony". Trójka wydaje się sztuczna, a piątka nijaka - poza podobna do osób rozmawiających przez telefon. Dwójka najbardziej podpowiada klimat podglądacza, ze względu na kadr. Jeżeli odejdziemy od tego pomysłu, kadr jawić się będzie jako niby błędny. Tutaj kolor niebieski bym odsaturował zupełnie. A jedynka przyjemna, choć przekrzywienie obiektywu odchyliło trochę obrazy od pionu.

  3. #3
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    2, potem 6 i 1... Ale 6 jest GENIALNA... Congratulations...

  4. #4

    Domyślnie

    2 i 6 świetna.
    Na jedynce bardzo fajny klimat i konwersja do BW, ale wyszła jakaś dysproporcja światła na ręce i twarzy.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    mnie się podoba 2
    ale poza tym to mam takie poczucie nie do końca wykorzystanej skądinąd genialnej miejscówki
    no i brwi...
    U born unique don't die as a copy...

  7. #7

    Domyślnie

    Za "mOSAd" - wywalić zdecydowanie jedynkę i powstaje prawdziwe cacuszko fotograficzne.
    Tutaj jest... podpis

  8. #8

    Domyślnie

    Jedynka jako odrębne zdjęcie (seria), poprawić jak mosad rzekł. Poza tym pięknieee

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Hej,

    jedynka odstaje od reszty, po prostu nie pasuje, psuje klimat ale chyba już o tym było pisane
    Reszta fajna, jest klimat, moje subiektywne odczucie jest bardzo fajna sesja (wyłączając jedynkę), spójna i klimatyczna.
    Mi się tam podoba (6 najlepsza)
    pozdrawiam!
    I leave you, negative behind
    Watch me all in flames, on a butterfly I ride

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •