Mam pytanie które mnie męczy od kilku tygodni i nie daje spokoju.
Mianowicie jak włączyłem linie kadrowania to pokazały mi się 3 linie pionowe i 3 poziome dzieląc obraz na 16 pól. Chciałem je zmienić na tzw złoty podział lub trójpodział, ale za ch....re nie wiem jak. Instrukcje przeczytałem ale jakoś nigdzie tego nie zauważyłem.
Może mi ktoś łaskawie napisać czy się to da ustawić i ewentualnie jak to zrobić.
Jeśli temat jest nie w tym miejscu co trzeba to przepraszam ale jestem tu stosunkowo nowy i jeszcze się nie obyłem z tym forum w 100%.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami