Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Zimowa ofiara

  1. #1

    Domyślnie Zimowa ofiara

    Bidula najprawdopodobniej spłynęła z wysoką wodą lub została ofiarą przyduchy.

    Dość duża sztuka choć wędkarzem nie jestem więc ciężko mi powiedzieć.


  2. #2

    Domyślnie

    Będzie w sam raz na święta...

    Dobrze wypatrzone, świetna konwersja do B/W.
    Be obscure clearly...

  3. #3

    Domyślnie

    Na wiosne samice lubią sie plątać po rowach i rozlewiskach być może nie zdazyła na "odpływ".. Bardzo dobre zdjecie ,ładna konwersja do BW,ładnie poukładane w kadrze ,temat nie codzienny.Gratulacje dla autora.

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo lubię Twoje zdjęcia z klimat! To jest extra!

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Dobry kadr i dobre b&w tylko szkoda takiego dorodnego szczupaczka...bo takich coraz mniej w naszych wodach...


    Pozdrawiam
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  7. #7

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Zdjęcie ciekawe, dobry kadr, dobrane b/w,ale... szkoda ryby.

  9. #9

    Domyślnie

    Ta szczuka tak naturalnie sobie leżała ? Aż dziwne, musiałabyc świeża bo wygląda dośc apetycznie
    Zdjęcie fajne ale mysle że bez szczupaka juz by tak nie zagrało.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 30-03-2010 o 12:23 Powód: orto! ("świerza")

  10. #10

    Domyślnie

    Udany kadr i B&W...a szczupak posmiertnie odegral wazna role jako znaczacy element kompozycji.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •