Bidula najprawdopodobniej spłynęła z wysoką wodą lub została ofiarą przyduchy.
Dość duża sztuka choć wędkarzem nie jestem więc ciężko mi powiedzieć.
Szukaj
Bidula najprawdopodobniej spłynęła z wysoką wodą lub została ofiarą przyduchy.
Dość duża sztuka choć wędkarzem nie jestem więc ciężko mi powiedzieć.
Będzie w sam raz na święta...
Dobrze wypatrzone, świetna konwersja do B/W.
Be obscure clearly...
Na wiosne samice lubią sie plątać po rowach i rozlewiskach być może nie zdazyła na "odpływ".. Bardzo dobre zdjecie ,ładna konwersja do BW,ładnie poukładane w kadrze ,temat nie codzienny.Gratulacje dla autora.
Bardzo lubię Twoje zdjęcia z klimat! To jest extra!
Ciekawe spotkanie z rybką. Podoba mi się.
Dobry kadr i dobre b&wtylko szkoda takiego dorodnego szczupaczka...bo takich coraz mniej w naszych wodach...
Pozdrawiam
Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje
Zdjęcie ciekawe, dobry kadr, dobrane b/w,ale... szkoda ryby.
Ta szczuka tak naturalnie sobie leżała ? Aż dziwne, musiałabyc świeża bo wygląda dośc apetycznie
Zdjęcie fajne ale mysle że bez szczupaka juz by tak nie zagrało.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 30-03-2010 o 12:23 Powód: orto! ("świerza")
Udany kadr i B&W...a szczupak posmiertnie odegral wazna role jako znaczacy element kompozycji.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Skontaktuj się z nami