Mnie się bardzo podoba
Szukaj
Ciekawe zdjęcie. Zarzuty odnośnie nogi moim zdaniem nie są trafione, bo gdyby jej nie było widać to modelka by wyglądała jak zgarbiona, stojąca postać, a tak widać w jakiej jest pozycji.
pozdrawiam
Tomek
Skontaktuj się z nami