Witajcie,
Przymierzam sie do kupna statywu (mialem chinczyzne - powiedzmy, ze byl "za slaby")
Przymierzam sie do Manfrotto 055XProB
http://www.imfoto.pl/produkty/113/055-xprob.html
oraz glowice MN498 (RC2 - jaka roznica?)
http://www.imfoto.pl/produkty/3432/mn498.html
Mialby sluzyc do trzymania 700+24-70, 14-24 w krajobrazie, ewentualnie w przyszlosci innych szkiel ale wagowo podobnych (moze 70-200) + panorama (stad ta glowica z blokada osi) do tego makro (jesli by sie nie sprawdzily worki z ryzem).
Do 3D nie jestem przekonany - super precyzji nie potrzebuje.
W gory tez bym chcial go wziac (ciezar) ale wlokna weglowe, choc lekkie, sa niestety chyba zbyt drogie
Na zestaw jestem prawie zdecydowany ale chcialbym sie jeszcze ostatecznie upewnic - moze polecicie jakis inny zestaw - mam 187 cm wzrostu a statyw 178,5 (z wyciagnieta kolumna) (+glowica 11,5 cm) wiec tez powinno byc OK - choc wolalbym aby mial okolo 170 bez wyciagnietej kolumny...
Chce kupic statyw na lata ale chcialbym sie zmiescic w zalozonej kwocie.
Z gory dziekuje za pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami