Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Winter Cup Częstochowa cz.2

    Dla tych którzy chcieli, wrzucam jeszcze parę fotek z Winter Cup-u. Mam dość dużo nie wywołanych RAW-ów jeszcze także nie wiem co się tam kryje Zapraszam do komentowania

    1
    2
    3
    7

    Dziś chyba znów cioramy motorek gdzieś także, być może coś wrzucę, troszkę padało więc może będzie błoto
    Ostatnio edytowane przez wosik ; 27-03-2010 o 10:02

  2. #2

    Domyślnie

    Wielkie dzięki Impreza musiała być zaje....

  3. #3

    Domyślnie

    organizacja...nie no biorąc pod uwagę, że chłopaki to tak sami z siebie wyszli z inicjatywą to było fajnie, a na pewno lepiej niż rok wcześniej tak jak wspominałem zapraszam na Drift Open na Wyrazów ...jakby kto chciał to z namiotem może u mnie przenocować centrum miasta pod Świętym Szczytem :P

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam pamięc dobrą ale krótką więc nie zapomnij mi przypomnieć hihi czekam z niecierpliwością na tą imprezę

  5. #5

    Domyślnie

    naj 3 ogien daje rade, wiecej koloru by sie przydało fotom, przecież mu te płomienie aż topia lakier

  6. #6

    Domyślnie

    Dwójeczka kapitalna, świetnie sie komponuje dym z chmurami. Generalnie wszystkie super, na trójce troche przeszkadza cień (chyba Twój) w prawym dolnym rogu który możnaby wyciąć ciaśniejszym kadrem w psie.
    pozdrawiam
    D610 + D90 | 14 2.8 | 35 1.8 | 50 1.4 | 85 1.4 | (105 2.0 DC) | SB800 + YN465 + YN465II

  7. #7

    Domyślnie

    no cień jest mój nie da się ukryć w sumie można by ale nie chciało mi się ingerować w kadry

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •