Podoba mi sie,ale zdecydowanie bardziej mroczna wersja czyli nr 1... widac typową pogode dla tych miejsc
Pozdrawiam
Szukaj
Podoba mi sie,ale zdecydowanie bardziej mroczna wersja czyli nr 1... widac typową pogode dla tych miejsc
Pozdrawiam
Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje
Nikon http://greg77.com/
Mi też bardziej leży pierwsza wersja, na dwójce uzyskałeś słoneczny dzień z całkowicie zachmurzonym niebem.![]()
LED ZEPPELIN
Dużo bardziej leży mi klimat pokazany na 1![]()
1 wersja lepsza,ale promyków brak![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Szału niet,na jedynce ,ale OK, dwójka jest "przefajnowana"...
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami