Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Klaudia

  1. #11

    Domyślnie

    kolorystyka ok, modelka ok,
    dwójka najlepsza

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez w4syl Zobacz posta
    Jakoś mi nie pasuje. Na wszystkich fotografiach z jednym wyjątkiem modelka ma skrzywioną i niezbyt ładną minę. Prawdopodobnie od rażącego światła. Bez tego byłoby całkiem przyjemnie. Do powtórki
    Strasznie się mylisz! Niektóre z tych zdjęć były robione w cieniu, a kilka słońce przysłonięte blendą, więc niczym nie było świecone i nic nie mogło powodować „skrzywioną minkę”
    Modelaka ma taką mimikę

  3. #13

    Domyślnie

    ma po prostu takie "kocie oczęta" i taki jej urok

    i chwała jej za to
    brak

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowart Zobacz posta
    uzasadnij dlaczego?
    uzasadniając, sprawia wrażenie takiego na 'doczepkę' nie trzyma poziomu pozostałych... uzasadniając dalej pomimo iż jest to portret brak mi ostrość choć w jednym wybranym punkcie. Kadrowanie też jakoś mi nie leży.., zwłaszcza że następne jest o wiele lepsze.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •