Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Klaudia

  1. #1

    Domyślnie Klaudia

    Witam po dłuższej przerwie wracam. Nareszcie się zrobiło ciepło pora zaczynać.
    Zdjęcia przedstawione poniżej zostały wykonane podczas spotkania naszej Podkarpackiej Grupy Fotograficznej.
    Po raz pierwszy przedstawiam film backstage-owy

    http://www.youtube.com/watch?v=hQvAu53MGb0

    A teraz do zdjęć

    1.


    2.


    3.


    4.


    5. Jako BONUS zdjęcie BW


    Jak się podoba?
    Co sądzicie o obróbce?

  2. #2

    Domyślnie

    dwójka jest mega fajna , tylko jedna uwaga którą tez zauważyłem w domu modelka ma straszne odrosty i niestety kiepsko to wygląda , i mam wrażenie ze wszystkie są mało ostre ale niektórzy lubią takie miękkie , ogólnie sesja na duży plus

  3. #3

    Domyślnie

    2 i 4 fantastyczna.
    chce robic takie ujecia ;d

  4. #4

    Domyślnie

    2 świetna - pozostałe daleko z tyłu.
    D90

  5. #5

    Domyślnie

    2 zdecydowanie rządzi w tym secie, kadr tonacja wszystko ładnie gra.
    Na filmie widać, że dziewczyny miały ciekawe sukienki, aż się prosi więc o szersze kadry.
    Pozdrawiam
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  6. #6

    Domyślnie

    pierwsze zdjęcia psuje odbiór całości. 2 i 3 dobre.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    pierwsze zdjęcia psuje odbiór całości.
    uzasadnij dlaczego?

  8. #8

    Domyślnie

    2 mega rewelka

    czapka z głowy
    brak

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Polkowice
    Posty
    186

    Domyślnie

    Dla mnie 2 i 4 SUPER, całość bardzo się podoba.
    Można 5 w kolorze?

  10. #10

    Domyślnie

    Jakoś mi nie pasuje. Na wszystkich fotografiach z jednym wyjątkiem modelka ma skrzywioną i niezbyt ładną minę. Prawdopodobnie od rażącego światła. Bez tego byłoby całkiem przyjemnie. Do powtórki
    Dxxx i inne.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •