Witam, mam takie pytanie: jak wyladuje do 0 aku w gripie (delta) to musze sciagac gripa, zeby pracowac na aku z body? Zauwazylem ze nie da sie chyba przelaczyc na zasilanie z body. A moze cos zle robie. Prosze o pomoc![]()
Szukaj
Witam, mam takie pytanie: jak wyladuje do 0 aku w gripie (delta) to musze sciagac gripa, zeby pracowac na aku z body? Zauwazylem ze nie da sie chyba przelaczyc na zasilanie z body. A moze cos zle robie. Prosze o pomoc![]()
Jęli dobrze pamiętam to gdzieś w korpusie można ustawić czy najpierw ma czerpać prąd z korpusu czy z gripa... ale to było z nikonowskim mb-d10.
Pozdrawiam.
d11 w menu ust osobistych... kolejność baterii.
D750 | D610 | N35
jak zabraknie pradu w gripie to powinien sie przelaczyc.
D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900
zależy jak masz ustawione priorytety w menu. da sie ustawic tak, zeby najpierw zjadal baterie w body. wowczas jak padnie Ci bateria w gripie to aparat zdechnie.
D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Skontaktuj się z nami