Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zasilanie w D700

    Witam, mam takie pytanie: jak wyladuje do 0 aku w gripie (delta) to musze sciagac gripa, zeby pracowac na aku z body? Zauwazylem ze nie da sie chyba przelaczyc na zasilanie z body. A moze cos zle robie. Prosze o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Jęli dobrze pamiętam to gdzieś w korpusie można ustawić czy najpierw ma czerpać prąd z korpusu czy z gripa... ale to było z nikonowskim mb-d10.
    Pozdrawiam.

    d11 w menu ust osobistych... kolejność baterii.
    D750 | D610 | N35

  3. #3

    Domyślnie

    jak zabraknie pradu w gripie to powinien sie przelaczyc.
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  4. #4

    Domyślnie

    zależy jak masz ustawione priorytety w menu. da sie ustawic tak, zeby najpierw zjadal baterie w body. wowczas jak padnie Ci bateria w gripie to aparat zdechnie.
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anteekk Zobacz posta
    Witam, mam takie pytanie: jak wyladuje do 0 aku w gripie (delta) to musze sciagac gripa, zeby pracowac na aku z body? Zauwazylem ze nie da sie chyba przelaczyc na zasilanie z body. A moze cos zle robie. Prosze o pomoc
    Masz nieoryginalny grip i być może zamiennik baterii. Ja też mam ten problem z EN-EL4 produkcji Delty.
    na te tematy wątki sa w dziale "zasilanie"
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •