Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Oczekiwanie...

  1. #1

    Domyślnie Oczekiwanie...

    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba mi się,dobry kadr

    pozdrawiam
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  3. #3

    Domyślnie

    jest ok . ladne niebo miales

    wieloplanowosc kadru i to drzewko robia mz ladna kompozycje

  4. #4

    Domyślnie

    wiesz co Darek robisz coraz lepsze fotki ale mz. powinienes zwracać uwagę na detale kolorystyczne na fotografi - zaraz Ci wytłumaczę co mam na mysli, otuż to jest dobry materiał na dobra fotkę ale sam spójrz, trzciny, podłoga, można i pod to podciagnąć drzewo, wszystko jest w jednym kolorze, w jednej tonacji - to wprowadza monotonię na zdjęciu, które staje sie nudnawe w odbiorze mimo ze mogłoby błysnąć - pomyśl o tym przy następnym podobnym zdjęciu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •