Szukaj
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Podoba mi się,dobry kadr
pozdrawiam
Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje
jest ok . ladne niebo miales
wieloplanowosc kadru i to drzewko robia mz ladna kompozycje
wiesz co Darek robisz coraz lepsze fotki ale mz. powinienes zwracać uwagę na detale kolorystyczne na fotografi - zaraz Ci wytłumaczę co mam na mysli, otuż to jest dobry materiał na dobra fotkę ale sam spójrz, trzciny, podłoga, można i pod to podciagnąć drzewo, wszystko jest w jednym kolorze, w jednej tonacji - to wprowadza monotonię na zdjęciu, które staje sie nudnawe w odbiorze mimo ze mogłoby błysnąć - pomyśl o tym przy następnym podobnym zdjęciu![]()
Skontaktuj się z nami