Close

Strona 1551 z 1566 PierwszyPierwszy ... 5511051145115011541154915501551155215531561 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 501 do 15 510 z 15656

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Z rowerem wygrywa na pewno. Masz na przykład do przejechania 100 km. Małą Hondzią robisz to w godzinę z hakiem w cenie 2 litrów paliwa, czyli 14 zł. Rowerem zrobisz w jakieś 4-5 godzin, ale wcześniej trzeba zjeść dobry obiad za 50 zł.
    a ile wypić po drodze,
    kolega ma 25km do pracy, skuterem ok 25 min, samochodem ten czas nieosiągalny, rowerem ponad godzinę, a jeszcze wrócić do domu trzeba , tu nie musisz nawet mówić o obiedzie, bo ten litr paliwa to dwie wody mineralne i to z nie najwyższej półki
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Domyślnie

Mała zmiana planów...
    Skuterów miejskich w Polsce od groma, więc wezmę cokolwiek. Tymczasem zobaczyłem, że u mnie cały czas są dostępne dinozaury, jak DR 650, których w UE sprzedawać zakazano. Chyba pójdę w tę stronę. Coś do miasta i drugie coś do wszystkiego. A doktorek zawsze mi chodził po głowie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Mała zmiana planów...
    Skuterów miejskich w Polsce od groma, więc wezmę cokolwiek. Tymczasem zobaczyłem, że u mnie cały czas są dostępne dinozaury, jak DR 650, których w UE sprzedawać zakazano. Chyba pójdę w tę stronę. Coś do miasta i drugie coś do wszystkiego. A doktorek zawsze mi chodził po głowie.
    Najszczęśliwszy czas, że plany można zmieniać co parę godzin, a jak już kupisz to kupisz i cały jachting trafił szlag. Ja mam teraz dwa motory i na żadnym nie jeżdżę, a chciało by się mieć skuter właśnie do bezpieczniejszczego jeżdżenia w koło domu i po bułki czy piwo. Musze poszukać sobie skutera co ma 3 kółka z tylu jak dziecięce rowerki kiedyś
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Najszczęśliwszy czas, że plany można zmieniać co parę godzin, a jak już kupisz to kupisz i cały jachting trafił szlag.
    Tak jest. I szczerze mówiąc trochę cieszę się z tego przeciągu w garażu, bo mogę wybierać, przebierać do woli, a cały czas wchodzi coś fajnego i tak będzie, póki nie wyłożę gotówki..

Domyślnie

No ja bym jednak wolal miec na czym jezdzic
    Gratuluje wyboru DR650, choc on taki neizbyt do konca uniwersalny. Na asfalcie bedzie troche odstawal od typowego szosowego moto. A moze cos w stylu scrambler? To strata bylaby pewna na dzielnosci terenowej ale zysk na szosie i kretych asfaltowych drozkach...

Co do wybierania, to nikomu nic nie narzucajac. Ja sobie wymyslam co chce i przewaznie wiem szybko czego chce, a potem tylko realizuje zakup.

No jak mozna nie wiedziec czego sie chce?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Domyślnie

W doktorku nie zmienianio bodaj nic od 30 lat. Dalej gaźnik Mikuni, chłodzenienie olejem i niecałe 50 koni z jednego gara. Czego chcieć więcej? A jak w Unii zakazano, to przecież musi być dobre.
    Założyć opony pół-terenowe i będzie latać wszędzie...

Domyślnie

To może poszukaj DRZ 400. To lekkie, mocne, silnik nie do zajeżdżenia, a wersji Super Moto to i na asfaltach daje radę, a dokupiwszy drugi komplet opon, albo nawet kół król bezdroży , pastwisk i łąk okolicznych. Ja od zawsze chciałbym mieć taki motocykl. Stoi pod płotem, jak człowiek ubrany tak wsiadł i pojechał. A kiedys tam jeszcze jakis mały skuter niech już nawet 125, czy jeszcze mniejszy do pyrkania w niedzile do kościola.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Domyślnie

DR650 fajne już klasyczne moto, wszystkie jednocylindrówki Suzuki miały problem z głowicą (smarowanie), ponoć naprawiono ten problem w Freewind, więc jeśli używka to kontrola przede wszystkim tego elementu, a jeśli nowy to wyjątkowa dbałość o olej i jego stan
    Przyjedź do Wrocławia, przetestujesz NC

Domyślnie

OBIECANE ...

Wyjazd z Kiełczowa do Piecek, na zlot motocyklowy SHOC, a co było na zlocie to pozostaje na zlocie, czyli kilka bezpiecznych kadrów

1718179074597.jpg

P9650566.jpg

P9650560.jpg

na zlocie można otrzymać "sprawność", każdy ma to na co zasłużył

a1718181093364.jpg

po zlocie spacerek do "mojego drugiego domu" czyli Pieniny, po drodze deszcz, deszcz jeszcze raz deszcz i burza z przerwami aby przewiało i wyschło

1718180742036.jpg

1718181049111.jpg

Pieniny to dla mnie odpoczynek, reset i to co nie jestem w stanie zrobić w domu, czyli "nic nie robić, nie mieć zmartwień, chłodne piwko w cieniu pić"

1718180575910.jpg

przy okazji spacerów

P9650635.jpg

P9650635.jpg

P9650662.jpg

P9650684.jpg

To co ma ulec zniszczeniu i zapomnieniu, bo komercja, czytaj biznes musi wygrać

P9650624.jpg

Jako, że nie samymi spacerami człowiek żyje, to w poszukiwaniu nowych miejsc trafiłem na osadę Skala, a że droga asfaltowa to trzeba było skorzystać, przy zjeździe konieczny postój wymuszony smrodem topiących się klocków tylnego hamulca, która zmieniła kolor na niebieski, nie przypuszczałem, że w naszym kraju zobaczę znak drogowy ostrzegający o zjeździe - 32% - , niestety brak zdjęcia

P9650655.jpg

Pytają się czy nie nudzi mi się samemu - NIE

P9650693.jpg

Na koniec matematyka, 1800 km, ze średnim spaleniem 3,5 litra

Bez nazwy 1.jpg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Co do wybierania, to nikomu nic nie narzucajac. Ja sobie wymyslam co chce i przewaznie wiem szybko czego chce, a potem tylko realizuje zakup.

No jak mozna nie wiedziec czego sie chce?
    Ja w zasadzie nie wiem, czego chcę. To znaczy chciałbym z każdego po jednym - doktorek, bo ładnie gada i drze trawnik, SH bo rowerek po bułki, NC bo pakowna i ekonomiczna, Afryka bo legenda, FJR żeby wypaść na trasę, DR400SM do wygłupów, na które już mi z racji wieku nie przystoją, a nawet jakiś Heritage Softail do wkurzania sąsiadów. Tak, że to nie jest prosta sprawa...

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Na koniec matematyka, 1800 km, ze średnim spaleniem 3,5 litra
    Mapka przemawia. Na tym chyba polega motocyklowanie...

Strona 1551 z 1566 PierwszyPierwszy ... 5511051145115011541154915501551155215531561 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów