Close

Strona 986 z 1522 PierwszyPierwszy ... 486886936976984985986987988996103610861486 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 851 do 9 860 z 15211
  1. #9851

    Domyślnie

    a odnośnie HD MT350, to nie ciekawe, że Anglia (kiedyś największa potęga motocyklowa świata) zamawia u Amerykanów włoski motocykl z austryjackim silnikiem , po za tym - wojskowy, ma spalać kiepskie paliwo, być lekki, łatwo naprawianly, prosty w obsłudze i niezbyt szybki , jako ciekawostka - przed wojną POLSKI konstruktor stworzył motocykl (a bardziej silnik, który zamontował do ramy), który jeździł na KAŻDYM dostępnym paliwie, po zmianie paliwa potrzeba było kilka minut za zmianę w układzie zasilania i jazda do przodu
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #9852

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    .... że Anglia (kiedyś największa potęga motocyklowa świata)
    No.... to dobrze pokazuje, że nic nie jest dane raz na zawsze...
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #9853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No.... to dobrze pokazuje, że nic nie jest dane raz na zawsze...
    Ale Triumph Tiger 1200 prawie zawsze dobry, a dla Bogdana 800 XC i pozałatwiane jednym moto wszystkie tematy oraz te wojskowe, bo też w zielonym malowaniu robią.
    Aaaaaa zapomniałem, że cyfra 8 rządzi u Bogdana.
    Tylko dlaczego 8 ? Bogdan ?

    ps
    Tak z perspektywy czasu dobry pomysł pierwszy miałem aby kupić 800 XC, człowiek niestety musi dojrzeć. Dziś bym nie narzekał, że tylko po asfalcie można, ale samemu trzeba dojrzeć
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 16-12-2019 o 00:38
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #9854

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ale Triumph Tiger 1200 prawie zawsze dobry, a dla Bogdana 800 XC i pozałatwiane jednym moto wszystkie tematy oraz te wojskowe, bo też w zielonym malowaniu robią.
    Jak Triumph to Scrambler. Przynajmniej wygląda stylowo

    A9 | Sigma 35 f/1.2 ART | Sony 200-600 f/5.6-6.3 G | Sony 135 f/1.8 GM

  5. #9855

    Domyślnie

    Niom... Zupełnie, jak WSK Dudek.

  6. #9856

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Niom... Zupełnie, jak WSK Dudek.
    bo był "bardziej" scramblerem - tak, obserwuję modę na budowę scramlerów, ale ewentualnie "wyprostujcie mnie", bo z tego co próbowałem się dowiedzieć, to scrabmler był to klasyczny miejski motocykl dostosowany do możliwości użycia go w terenie (taki dla pastuchów na preriach), to co oglądałem to powiększenie przedniego koła o jeden rozmiar, wydech górą aby go nie urwać i najważniejsze NISKA MASA Z NIE DUŻĄ POJEMNOŚCIĄ !!!, więc .......???
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #9857

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    bo był "bardziej" scramblerem - tak, obserwuję modę na budowę scramlerów, ale ewentualnie "wyprostujcie mnie", bo z tego co próbowałem się dowiedzieć, to scrabmler był to klasyczny miejski motocykl dostosowany do możliwości użycia go w terenie (taki dla pastuchów na preriach), to co oglądałem to powiększenie przedniego koła o jeden rozmiar, wydech górą aby go nie urwać i najważniejsze NISKA MASA Z NIE DUŻĄ POJEMNOŚCIĄ !!!, więc .......???
    Tak racja, miejski motocykl w taniej opcji zaadaptowany drutem i pilarką do jazdy po terenie. Miało to być rozwiązanie budżetowe i są firmy które się tego trzymają i do tego ładność w promocji chyba
    Piękne są one ale to i się trzeba właściwie ubrać do takiego motocykla. chyba u Prady
    https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-scrambler-ducati-desert-sled-nowy-wyprzedaz-rocznika-2017-ducati-warszawa-ID6yWDYj.html

    albo na wojskowo i miejsko bardziej

    https://www.motorcyclespecs.co.za/mo...enduro_15.html
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 16-12-2019 o 13:26
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #9858

    Domyślnie

    Ktoś tu się martwił że nie będzie już Hajki, a tu proszę:
    http://motormania.com.pl/newsy/powro...OkG8KbUcg7SMjQ
    .
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #9859

    Domyślnie

    ile razy ja już w tym roku tankowałem do pełna " OSTATNI RAZ" i dziś poszło 75 mil

    P2690631.jpg
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #9860

    Domyślnie

    My dzisiaj trochę ponad 100

    IMG_20191221_112103.jpg
    Pursue happiness with diligence

Strona 986 z 1522 PierwszyPierwszy ... 486886936976984985986987988996103610861486 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •