Close

Strona 1433 z 1520 PierwszyPierwszy ... 4339331333138314231431143214331434143514431483 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 321 do 14 330 z 15200
  1. #14321

    Domyślnie

    Będąc jak co tydzień w Warszawie podjechałem na ogłoszenie. Cena 8.000 zł rok 2010 sprowadzony z USA. Silnik 150. No zachęciłem się. Na miejscu skuterek w świetnym stanie technicznym, malutki przebieg, chodzi jak zegareczek, nic nie zużyte, nic nie wypracowane no cudo technicznie utrzymane z dokumentacja serwisowania, ale każdy element nadwozia poobijany, podrapany, a to żona się uczyła jeździć, a to córka, a to drabina spadała, a to drzwi od garażu zamknęły garażu. Mówię facetowi panie tego nie da się ponaprawiać to trzeba cały do lakiernika, a facet wiesz pan co nie wiedziałem, nie przyglądałem się dokładnie Straszne cwaniactwo w tej Warszawie, straszne
    Nie wiem co ludzie robią z tymi pojazdami, że je tak niszczą . Powiedziałem, że dam 5.000 zł, a ten wściekł się i o mało kotem mnie nie poszczuł, ale dziś dzwoni, że może odda za 6.000 zł tylko musi się jeszcze zastanowić
    No i nie wiem co robić, co robić, bo serce płacze nad tymi psujami :P

    ]
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #14322

    Domyślnie

    Twoje pieniądze, Twoja decyzja, Twój wybór i ewentualnie Twój problem
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #14323

    Domyślnie

    Aaaaaa odpuszczam, to rozebrać w proch trzeba, do lakierowania nadwozie oddać za 2000zł, bez sensu się z tym pierdzielić tygodniami jak jeździć trzeba. To dla dłubacza temat, a vespa to doznania estetyczne , a nie strup porysowany na milion sposobów i na to patrzeć. Chyba nawet za 5000 zł bym go nie wziął, choć jeździ bardzo fajnie.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 31-05-2023 o 22:52
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #14324

    Domyślnie

    To a propo.rzeczy estetycznych.
    (I małe OT jako info przydatne potem - lubię zapach rozgrzanego po dłuższej jeździe, silnika chłodzonego powietrzem, taki oldschool i to cykanie stygnącego metalu...)

    Jadę sobie XJR i widzę jak leci na mnie niesiona wiatrem, na wysokości silnika. Torebka foliowa, taka zrywka.
    Oczywiście trafiła we Moto, patrzę w lusterku - nie przeleciała.

    Nosz kurde, jak na zeberka chłodzące poszla, to zaraz się przyklei bo gorące.
    Staje na poboczu.
    I gdzie jest? No centralnie na rurze wydechowej zewnętrznej, przyklejona, roztopioną, piękna obrzydliwa brązowa plama jakby rdza z.gumy.
    Poskrobalem trochę jakimś patykiem, co się dało.

    Po przejażdżce, już na działce zabrałem się za te resztki. Tylko że na wystygniętej rurze to bardzo ciężko schodzi, wszystkiego mi się nie udało spolerowac pasta polerska.

    I teraz mam jednocześnie częściowo wypolerowany, czyli jaśniejszy jeden kolektor trochę i trochę plam z torebki.
    Chyba muszę pozostałe trochę przepolerowac żeby tak samo wyglądały.
    I wali palonym plastikiem zamiast aromatem rozgrzanego silnika.
    Ciekaw jestem ile to się będzie wytapiać zanim zniknie, bo chyba poczekam aż zniknie samo z siebie i dopiero potem zrobię czyszczenie/polerowanie.

    Głupia torebka a ile problemów
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #14325

    Domyślnie

    TU na forum BYŁ fachowiec od polerki kolanek i jak to się skończyło ? - lepiej zostaw jak jest, nie idź tą drogą
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #14326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    TU na forum BYŁ fachowiec od polerki kolanek i jak to się skończyło ? - lepiej zostaw jak jest, nie idź tą drogą
    Spokojnie, na pewno nie pojde ta droga
    Inne podejscie mam do motocyklizmu...

    Moglem wogole nie ruszac tej roztopionej plamy z torebki. Bylaby elastyczna, termokurczliwa, polimerowa izolacja jako powloka ochronna przed rdza
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #14327

    Domyślnie

    Ojtam, ojtam. Autosol i trochę cierpliwości.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  8. #14328

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Spokojnie, na pewno nie pojde ta droga
    Inne podejscie mam do motocyklizmu...

    Moglem wogole nie ruszac tej roztopionej plamy z torebki. Bylaby elastyczna, termokurczliwa, polimerowa izolacja jako powloka ochronna przed rdza
    no właśnie jak tam ślady po torebce bo opowiadałeś mi na PRIV ale finału już nie opowiedziałeś, czyżbyś się wstydził ?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #14329

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    TU na forum BYŁ fachowiec od polerki kolanek i jak to się skończyło ? - lepiej zostaw jak jest, nie idź tą drogą
    A co tam było i u kogo problem ? Z kolankami na błysk nie ma problemów, czyścimy do błysku autosolem i git i cieszyć się, że jest co czyścić, bo we współczesnych motorach poskąpili błysku i kolektory robione z rur hydraulicznych albo z rynny jak w moim i nie ma co polerować, no kierwa nie ma

    Echhhhhhh najbardziej tej oszczędności darować producentom bardziej współczesnych motocykli nie mogę. Dziadostwo do potęgi entej obecne kolektory wydechowe.
    Jak mi upadł wąż plastikowy na gorące kolanko i się roztopił z wielkim plackiem to najpierw nożykiem, potem papierem ściernym drobniutkim, a potem Autosol i ślad nie został, a placek był konkretny.
    .
    Jakież to by było ładne jakby było na błysk przez producenta zrobione, a nie jakiś gufffno z blachy rynnowej........ cieszcie się, że macie co polerować

    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 02-06-2023 o 12:20
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #14330

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    no właśnie jak tam ślady po torebce bo opowiadałeś mi na PRIV ale finału już nie opowiedziałeś, czyżbyś się wstydził ?
    No przeca wszystko pare postow wyzej opisalem.
    A wstyd to kraść i z dupy spaść
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1433 z 1520 PierwszyPierwszy ... 4339331333138314231431143214331434143514431483 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •