Close

Strona 993 z 1520 PierwszyPierwszy ... 4938939439839919929939949951003104310931493 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 921 do 9 930 z 15194
  1. #9921

    Domyślnie

    i dobrze kontroluj czy w pobliżu nie maa wesołego mechanika, który "podłoży" Ci śrubki
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #9922

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    niestety trochę się już wyleczyłem z "pięknych" motocykli , co raz bardziej "bawią" mnie typowe, mam w tej chwili trzy i do dwóch są problemy z częściami , ....
    Ech Boguś, Boguś, a Ty podobno tak lubisz jeździć, a teraz już tęsknisz za normalnościa techniczną. Kupił byś normalny motocykl i jeździł w wygodzie kilometry nawijał jakąś Hondę CBF 600 czy CB 500, a nie siedział w garażu nad pudłem ze śrubkami albo w internetach poszukiwał do nich nakrętek. Zostaw to molom garażowym jak ja co mało jeżdżą, a więcej pucują polerują i śrubki dokręcaj co się od stania odkręcają
    Ot na przyklad dołączył być taką CBF-ką do moje wyprawy na Chorwację 23 czerwca, bo przecież lubisz jeździć, aja tylko jeden mocno dorosły wychodzi , że będę w zespole.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #9923

    Domyślnie

    A ta wyprawa do Chorwacji to przypadkiem nie miala byc w kwietniu, cos mi sie tak kojarzy ze tak pisales?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #9924

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    A ta wyprawa do Chorwacji to przypadkiem nie miala byc w kwietniu, cos mi sie tak kojarzy ze tak pisales?
    Wstępnie to coś o końcówce maja było, ale po negocjacjach stanęło na oknie 22-23.06 >>> 31.07

    https://www.google.pl/maps/dir/Warsz...45.0811661!3e0
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #9925

    Domyślnie

    O wiele lepsza data z tym przelomem kwietnia i lipca.
    Moto juz bedzie wtedy oblatane w nowym sezonie, jakis tam drobny serwis zrobiony.
    Bedzie czas "potrenowac" bardziej dlugodystansowa jazde.
    Czy przymierzyc sie do jazdy z bagazami.
    A taki "trening" na ostatnia chwile na przelomie marca i kwietnia to kiepsko bym widzial.
    Bo marzec przewaznie jeszcze jest kiepski pod wzgledem pogody.
    Takze ta nowa data akurat sie wydaje.
    Jeszcze nie szczyt sezonu turystycznego a pogoda na moto juz na pewno sprzyjajaca.

    Nie rozumiem tylko dla czego sam sie dyskryminujesz i dajesz poczatek trasy z Warszawy a nie Bialegostoku.
    Panie, toz to 200km bedzie. Ma sie liczyc do calej trasy.
    A wogole ten caly konwoj bedzie szedl niedaleko ode mnie.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #9926

    Domyślnie

    No tak termin taki aby załapać się już na konkretne ciepło, a jednak ominąć tzw wysoki sezon rozpoczynający się tam w Chorwacji 1 lipca.
    Na tą chwilę wyjazd definiuje się na typowo branżowy Ja + dwóch kolegów fotografów ode mnie z okolic plus kolega filmowiec z dronem, ale też fotografujący. Zdjęć nie zabraknie jeśli wyjazd dojdzie do skutku.
    Motocyklowo to ma jechać: Honda CBF 1000, Honda CRF 1000, Honda NX 750 ......... no i Bogdan na nowo kupionej CBF 600
    Koszty oszacowane na 500 Euro, 200 Euro na wachę i opłaty autostradowe, 300 na noclegi, chleb i piwo bezalkoholowe.
    Po drodze po przebyciu około 700 km planowany nocleg na terenie Czechosłowacji.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 28-01-2020 o 20:32
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #9927

    Domyślnie

    Polacy nie Czesi i swoje morze mają , nie będę się za obcym oglądał skoro nasze takie ładne
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #9928

    Domyślnie

    No ba, nasze baltyckie swinice to juz oswojone i krzywdy nie zrobia.
    Ehh dawno nad naszym morzem nie bylem na moto. Z 4-5 lat chyba Panocku.
    Kiedys to Panie taki jednodniowy wypad 700km z hakiem Wawa - Morze to robilem przynjamniej raz do roku i tylko sie przeciagnalem na plazy.
    Ale teraz to juz kregoslup nie ten i tak ogolnie...oj sie biore za siebie, normalnie trening i taki mam ambitny plan ze w tym sezonie wyskocze nad Baltyk na 1 dzien. Poleze na plazy godzinke i zawrotka zpowrotem, ale morze zobaczylem i rybke zjadlem

    A jak mi ktos napisze ze to bez sensu jechac motocyklem na 1 dzien nad morze, zeby je tylko zobaczyc przez 1-2 godz i zawracac. To wspolczuje i goraco zycze nawrocenia i zrozumienia.
    Bo oprocz celu liczy sie jeszcze sama trasa...trasa kiedy doswiadczasz tego co mijasz po drodze a jednoczesnie tylko mijasz...

    Kurcze, jak zrobic z siebie wysportowanego zylastego charta (bo teraz to raczej buldog) robiacego 1000km dziennie na moto bez jekniecia?

    Musialbym sie chyba ma stale przeprowadzic do Zakopanego i chodzic po gorach regularnie, bo podczas 2 urlopow w roku spedzanych w gorach, juz po kilku dniach mam tryb charta rwacego do gory.
    A tak to plaska stolnica na nizinie mazowieckiej.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 28-01-2020 o 23:12
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #9929

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Polacy nie Czesi i swoje morze mają , nie będę się za obcym oglądał skoro nasze takie ładne
    Akurat samo morze to pomniejsza atrakcja. Wiele innych fajnych tematów i pięknych dróg.
    Jakby co to ze 2-3-4 miejsca na autostradzie i w towarzystwie jeszcze są i można dołączyć gdzieś po drodze w Polsce, choć start z Warszawy, wiec tu też można razem. Polecimy razem, kwatery też się weźmie w jednym miejscu. Sami fotografowie Plan jest dobry
    Jedyny feler to, że pod 2.000 zł pójdzie w komin
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 29-01-2020 o 00:06
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #9930

    Domyślnie

    Jedyny feler to, że pod 2.000 zł pójdzie w komin - 2500km - to ile te motocykle palą ?
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 993 z 1520 PierwszyPierwszy ... 4938939439839919929939949951003104310931493 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •