Close

Strona 1531 z 1541 PierwszyPierwszy ... 531103114311481152115291530153115321533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 301 do 15 310 z 15404
  1. #15301

    Domyślnie

    Cena atrakcyjna 8500zł, do targowania , stan licznika 57 tyś w 32 letnim motocyklu, z tego co teraz słyszę to kolor nie taki, gdyby był czarny już by zmienił właściciela
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Cena atrakcyjna 8500zł, do targowania , stan licznika 57 tyś w 32 letnim motocyklu, z tego co teraz słyszę to kolor nie taki, gdyby był czarny już by zmienił właściciela
    Oj bo ludziom teraz to sie w tylku przewraca i sami nie wiedza czego chca.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #15303

    Domyślnie

    Ja będę szczery. To nie jest ładne malowanie dla Shadowki. To moto które czarne winno być, albo cale bordowe. Nawet te późniejsze model 750 w czerni bardzo mi się podobają i mógłbym mieć do huczenia w garażu. Nawet się trochę rozglądam za taką.


    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Skoro protestujecie i macie torsję na widok pięknych skuterów, to załączam brzydki motocykl

    Załącznik 79785
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #15304

    Domyślnie

    E.tsm, czarnych Moto to jak psów jest.
    Dwubarwne malowanie to rzadkość.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #15305

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ja będę szczery. To nie jest ładne malowanie dla Shadowki. To moto które czarne winno być, albo cale bordowe. Nawet te późniejsze model 750 w czerni bardzo mi się podobają i mógłbym mieć do huczenia w garażu. Nawet się trochę rozglądam za taką.
    Honda w modelu VT600 tylko w wersji custom zrobili takie cudo, że rama jest też w kolorze nadwozia co jest rzadkością przy wielokolorywych, był produkowany w tych barwach tylko 7 miesięcy w 92 roku i dziś rzadko spotykany, oczywiście o gustach się nie dyskutuje, jak akurat staram się unikać czarnych, dlatego miałem cbf i dwa skutery czarne

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    E.tsm, czarnych Moto to jak psów jest.
    Dwubarwne malowanie to rzadkość.
    dlatego czarne Harleye tak szybko się sprzedają , Hondy Shadow 750 można było w Polsce kupić tylko czarne, bo inne kolory się nie sprzedawały, najwięcej wielobarwnych 1100 to import USA
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #15306

    Domyślnie

    Chodzi tylko o to, że te malowanie jest takie na bakier z dzisiejszością. Na pewno znajdzie się koneser takiego lakierunku, albo koneser niższej ceny.
    Ze nie lubisz czarnych to rzecz normalna, też nie lubię, poza tym uważam za motocykle niebezpieczne.

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Honda w modelu VT600 tylko w wersji custom zrobili takie cudo, że rama jest też w kolorze nadwozia co jest rzadkością przy wielokolorywych, był produkowany w tych barwach tylko 7 miesięcy w 92 roku i dziś rzadko spotykany, oczywiście o gustach się nie dyskutuje, jak akurat staram się unikać czarnych, dlatego miałem cbf i dwa skutery czarne

    - - - - kolejny post - - - - - -



    dlatego czarne Harleye tak szybko się sprzedają , Hondy Shadow 750 można było w Polsce kupić tylko czarne, bo inne kolory się nie sprzedawały, najwięcej wielobarwnych 1100 to import USA
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #15307

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Czyli tak, jak się obawiałem. Trzeba biegać z miejsca na miejsce, stać w kolejkach i cały dzień z głowy, albo nawet więcej, jeśli kupuje się w salonie gdzieś dalej, np. w Wawie. Bez sensu.
    Zależy chyba od salonu. Brat kupował, co prawda auto, ale dał upoważnienie do rejestracji i salon wszytko ogranął - to pierwsza opcja. Druga, jak wiesz, że będziesz miał papiey umawiasz się zdalnie i przychodzisz na godzinę do urzędu. Całość nie zajmuje nawet pół godziny. Masz blachę i miękki dowód. Więcej zajmie Ci droga salon-urząd-salon.

  8. #15308

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Zależy chyba od salonu. Brat kupował, co prawda auto, ale dał upoważnienie do rejestracji i salon wszytko ogranął
    Ale konkretnie jakie upoważnienie, kto komu, jak i za ile? Sorry, naprawdę nie wiem.


    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Więcej zajmie Ci droga salon-urząd-salon.
    No właśnie ja tego nie mam. Jestem w salonie, to nikt mnie nie gania po urzędach.

  9. #15309

    Domyślnie

    Jednorazowe upoważnienie do rejestracji. Podajesz tam swoje dane na które ma być zarejestrowany pojazd. Asalon ogarnia za Ciebie. Pewnie trwa dłużej niż gdybyś samemu to robił.
    Jeżeli sam musisz jednak rejestrować. Poł roku temu rejestrowałem R3, dokumenty przygotowałem w domu, żeby było szybciej (10-15 minut roboty). Druki pobrałem ze strony urzędu Krakowa. W salonie dostałem fakturę, św homologacji i coś jeszcze. Z wypełnionymi drukami jedziesz do urzędu i do z salonu. Trwa to kilkanaście minut, serio nie ma tragedii.
    Czasy kolejek w urzędach się skończyły. Tym bardziej, że możesz się umówić on line.

  10. #15310

    Domyślnie

    A u mnie zarąbista niespodzianka. Świeci się kontrolka oleju, chociaż poziom jest ok.
    To se kurna pojeździłem…
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 1531 z 1541 PierwszyPierwszy ... 531103114311481152115291530153115321533 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •