Close

Strona 1223 z 1521 PierwszyPierwszy ... 22372311231173121312211222122312241225123312731323 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 221 do 12 230 z 15201
  1. #12221

    Domyślnie

    Moze walek odwrotnie wlozony?
    Pursue happiness with diligence

  2. #12222

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Na filmiku gładzie krzywek wałka rozrządu bez śladów eksploatacji tak na pierwszy rzut oka...


    Jakieś tam ślady ma, ale doświadczony człowiek, co KaTeeMów od środka widział bez liku, powiedział, że widział wiele maszyn w o wiele gorszym stanie i z o wiele mniejszym przebiegiem. Pocieszające Do 200 tyś chyba dojeździ
    CF

  3. #12223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Kwestia braku zainteresowania tego typu motocyklem, tylko tyle. Ale jest sporo motocykli, które nie bardzo mnie interesują, mimo że je doceniam.
    Człowiek żyje i człowiek sie trochę zmienia. Parę lat wstecz to bym nawet nie pomyślał aby pomyśleć o HD, a dziś to nawet chętnie by się takiego miało.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Moze walek odwrotnie wlozony?
    Mimo, że tam mega duże obciążenia na krzywkach to jeśli silnik dużo pracuje na nominalnej dla niego temperaturze i optymalnych warunkach smarowania to się praktycznie to nie zużywa. W przypadku tego KTMa to on chyba więcej na gorąco lata niż zalicza zimnych rozruchów, bo najbardziej zużywa się właśnie przy rozruchu zimnego silnika.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #12224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Kto by jeździł bez wstydu ? Da się na tym jeździć dalej niż na stację benzynową ? Na serio śrubki wypadają jak z wiadra ?

    https://images90.fotosik.pl/566/f40de3a684c09a4e.jpg

    https://images90.fotosik.pl/566/78bf63525cfe1458.jpg
    Wręcz odwrotnie, jak się tym jeździ to się oglądają. Całkiem fajne moto. Zupełnie inne doznania niż japońce. Tu wszystko sprawia wrażenie jakby za chwilę się miało rozpaść łącznie z jeźdźcem , a jednak jest coś takiego że się chce wsiadać.... . Ja jeździłem sporciakiem 1200 na wtrysku - nie widzę żeby był jakoś specjalnie awaryjny. Jedyne zastrzeżenia to do wydechu. Musieliśmy mocno popracować żeby nie głuchnąć po 5 kilometrach.
    Co do HD jest dużo mitologii. One mają nietypowe rozwiązania (wbrew pozorom bardzo zaawansowane technicznie i technologiczne) i wymagają sporej wiedzy i doświadczenia przy naprawach. Często naprawy robione przez różnych znachorów nawet tych z szyldem kończą się problemami na drodze.
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #12225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Tu wszystko sprawia wrażenie jakby za chwilę się miało rozpaść łącznie z jeźdźcem
    To coś jak w moim bokserze gdzie wielu jazdę tym motocyklem określa jak jazdę na traktorze .... Jednego HD gościnnie miałem kiedyś w garażu 1800 silnik. Współczesny bardzo HD 3-4 letni zrobiony na zielono na wojskowy, okrutnie mi sie to nie podobało. Po uruchomieniu silnika Bałem się, że garażyk mój mały się rozleci.
    Mówisz, że te Sportstery to nie są głupie motocykle tylko właściwych znachorów u nas brak......... one mają zbiorniki paliwa na 120-140 km jazdy , czyli dla niejeżdżącego idealnie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #12226

    Domyślnie

    Ciekawi mnie jak to się na takich balonach skręca, a ten model z tego co piszą w netach nawet skręca ...................... sporo u siebie na mieście widuje tych HD 883 Sportster, niby moc tych silników nieduża, pojemność też, ale chyba coś tam muszą mieć fajnie zestopniowane skrzynie, bo na skrzyżowaniach startują równo z japońskimi szlifierkami na pierwsze 50 metrów



    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #12227

    Domyślnie

    Trzymajcie kciuki ... klikłem, poleciało

    wcześniej 2 lata pracowała na tym stanowisku dziewczyna motocyklistka ... już sobie czapeczkę z napisem Ducati do pracy zamówiłem, bo koszulki to mam

    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 24-01-2022 o 14:10
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #12228

    Domyślnie

    Takie szybkie pytanie. Wymienialem w motocyklu córki kierunki i teraz jedna strona nie świeci. Wg instrukcji dwie strony są na tym samym bezpieczniku. Kontrolka też nie pokazuje włączonego kierunkowskazu. Jakieś sugestie? Dosdam, że przełącznik działał.

    Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

  9. #12229

    Domyślnie

    Co za motocykl, jakaś nowoczesna maszyna z komunikacyjną szyną CAN, czy poczciwy motorek z tradycyjną instacją biegnącą w koło świata. Na LED zmieleś ?

  10. #12230

    Domyślnie

    Gsxr125, tak na led.

    Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Strona 1223 z 1521 PierwszyPierwszy ... 22372311231173121312211222122312241225123312731323 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •