Close

Strona 991 z 1521 PierwszyPierwszy ... 4918919419819899909919929931001104110911491 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 901 do 9 910 z 15201
  1. #9901

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    to nie motocykl, to umiejętności , choć motocykl zacny - przecież to HONDA
    https://www.youtube.com/watch?v=376N...ature=youtu.be
    Widomo, że Honda nie tylko wygląda
    Ta Africa Twin to obiekt mych westchnień, jedyne moto na które bym zmienił swój motocykl, jedyne. Jeździł bym bez ograniczeń, gdzie tylko chciał. Na autostradzie też dwie paczki idzie

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Wydaje mi się, że widziałem gdzieś film jak wskakuje dużym KTM na murek i inne takie. I na betonową barierę oddzielającą pasy ruchu.
    Tak, tak gościu jeździ generalnie na KTM tylko nie wiem na którym.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 15-01-2020 o 22:44
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #9902

  3. #9903

    Domyślnie

    Patrzę a Sokolnik nawet się nie pochwalił, że mu się rodzina powiększyła dawaj ajakieś
    oficjalne wieści
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #9904
    Pursue happiness with diligence

  5. #9905

    Domyślnie

    pierwsze - sprzęgło w aucie
    drugie - drewno
    trzecie - wyjazd urlopowy
    czwarte (jak nic nie wypadnie) odkładanie na moto
    piąte - dwa obiektywy, a może to czwarte ?
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #9906

    Domyślnie



    Zrobiłem takie coś

    24.10.2019 Godzina 15:52.
    Dzwoni telefon. Numeru nie znam.
    - Cześć tu Marek. Pisałem do ciebie na Forum.

    26.10.2019 Godzina 12:30
    Spotkanie w Warszawie.
    Idzie wielki facet i targa za sobą dwie walizy. Skończył pracować dla Norwegów na dalekim morzu. Teraz chce zrobić coś tu. Ma ambitny plan. Ustalamy fakty i pomysły. Ma powstać klip o potrzebie, możliwościach i miejscu.
    Wsiąkłem i jestem przekonany ale pomysłu jeszcze nie mam.

    27.10.2019
    Mętlik w głowie. To duże wyzwanie. Nie podołam. Za mało czasu. Film ma być gotowy na początku grudnia.

    31.10.2019
    Ogólny zarys pomysłu gotowy. Scenariusz w powijakach. Trzy następne weekendy to bieganie po mieście z kamerą. Kaczor wciągnięty w projekt. Od tej pory jest dźwiękowcem i doradcą

    8.11.2019
    „Ekipa” jedzie do Dąbrówna na Mazurach. Oczywiście motocyklami. Trema. Kaczor zamarza do połowy.

    9/10/11.11.2019
    Weekend pełen wrażeń. Burza mózgów, ostatnie planowanie ujęć. Jeździmy po okolicy, zbierając materiał. Chłopaki mają anielską cierpliwość Od 12.11.2019 montaż, montaż, montaż.

    6.12.2019
    Ostateczna wersja gotowa i zatwierdzona.
    Tak powstał klip dla faceta nie znającego słowa „niemożliwe”. Możliwe, że dzięki niemu powstanie jeszcze jedna dobra miejscówka dla nas motocyklistów na mapie Polski. Na Mazurach. Kibicuję pomysłowi z całej siły. Oby takich więcej.
    Dla mnie to było poważne wyzwanie filmowe. Dla Kaczora też bo siadło jej zarządzanie termiką w czasie jazdy Dobrze się sprawdziła przy produkcji. Żałuję, że miałem za mało czasu na kręcenie na Mazurach. Nie ująłem wszystkiego co jest warte przejechania i zobaczenia. Zresztą chyba się nie da zmieścić tego w pięciu minutach. Nawet w dziesięciu.
    Miłego oglądania.
    CF


  7. #9907

    Domyślnie

    Super realizacja i sam zamysł. Pogoda wymagająca chyba też robi robotę , bo w słoneczny dzionek było by tak zwyczajnie jakoś

    ps.
    Ten szpetny jak noc listopadowa KTM na filmie to model 990 Adventure ?
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 24-01-2020 o 15:44
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #9908

    Domyślnie



    Tak. Jest stary, zjeżdżony i brudny ale lepszego na moje potrzeby nie znam
    990 2007rok

  9. #9909

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CeloFan Zobacz posta


    Tak. Jest stary, zjeżdżony i brudny ale lepszego na moje potrzeby nie znam
    990 2007rok
    Nie przewidziałem, że to Twój osobisty, sorki Trochę się Katami ostatnio zajmuje w sensie czytania i obrazków oglądania Taki 1090 Adventure mi przypadł trochę do gustu użytkowego, bo wizualnie to okropny Duży plus, że dużo tańszy od Hondy AF CRF 1000.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #9910

    Domyślnie



    Nie ma za co przepraszać. Nie podchodzę do marki jak do świętego obrazka a opinii nie odbieram osobiście. Poza tym rzeczywiście dla niektórych jest brzydki, że aż patrzeć nie mogą To wyłącznie kwestia gustu. Za to użytkowo to mój ideał i faworyt nawet biorąc pod uwagę pewne wady.
    Przejechałem nim 152 tyś kilometrów ze 165-iu które ma na liczniku. Myślę, że jeszcze bardzo długo nie rozstaniemy się. W tym roku pojedzie na najdłuższą swoją podróż. Jak przetrwa to przetrwa wszystko

Strona 991 z 1521 PierwszyPierwszy ... 4918919419819899909919929931001104110911491 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •