Close

Strona 1438 z 1514 PierwszyPierwszy ... 4389381338138814281436143714381439144014481488 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 371 do 14 380 z 15137
  1. #14371

    Domyślnie

    to gdzie sie dalej wybiera i czy przelatuje przez wawe moze? zaczynam od okolic Kielc (zlot), a później tradycyjnie Pieniny, okrążam WSZYSKIE duże miasta i w trasę jedzie NC, ma większe kufry , a aparat bardzo dużo miejsca zabiera, jutro wyjeżdżam, tak, że tego, to znaczy macie ze mną spokój
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #14372

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    (...)zaczynam od okolic Kielc (zlot), a później tradycyjnie Pieniny, okrążam WSZYSKIE duże miasta(...)j
    Znaczy jak rozumieć to okrążanie?
    Że okrazasz, bo nie chcesz do nich wjeżdżać czy może taki challenge, że chcesz okrazyc wszystkie duże miasta w Polsce?
    Jak to drugie, to jakbyś okrążał Wawe od zachodniej strony (mam tam działkę), to daj znać.

    Szerokości i dobrych zakrętów.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #14373

    Domyślnie

    Rękawiczki moto się sprzedaly za 80 zł he wczoraj wysłałem he został kask jeszcze... Najdroższa rzecz...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #14374
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Rękawiczki moto się sprzedaly za 80 zł he wczoraj wysłałem he został kask jeszcze... Najdroższa rzecz...
    Do Golfa sobie zostaw. XD
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #14375

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Rękawiczki moto się sprzedaly za 80 zł he wczoraj wysłałem he został kask jeszcze... Najdroższa rzecz...
    Brawo, brawo jesteś naszym bohaterem

    Ja bym na Twoim miejscu sobie ten kask zostawił. Kasy za zniszczony kask nie nabierzesz, a może się przydać.
    Wiele lat nie miałem swojego motocykla, ale kask zawsze był. Oblatywałem jazdy testowe w salonach firmowych, wypożyczałem motocykle z wypożyczalni jak chciało się pojeździć. Czasem ktoś z rodziny czy znajomych dał się śmignąć. Zawsze to lepiej w swoim kasku.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 08-06-2023 o 12:08
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #14376

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Brawo, brawo jesteś naszym bohaterem

    Ja bym na Twoim miejscu sobie ten kask zostawił. Kasy za zniszczony kask nie nabierzesz, a może się przydać.
    Wiele lat nie miałem swojego motocykla, ale kask zawsze był. Oblatywałem jazdy testowe w salonach firmowych, wypożyczałem motocykle z wypożyczalni jak chciało się pojeździć. Czasem ktoś z rodziny czy znajomych dał się śmignąć. Zawsze to lepiej w swoim kasku.
    Ja chce za niego 800 zl z ha do roweru coś kupie pewnie albo ciuchy bo odświeżam garderobę trochę na lato/rower by jakoś wyglądać ha
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #14377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Ja chce za niego 800 zl z ha do roweru coś kupie pewnie albo ciuchy bo odświeżam garderobę trochę na lato/rower by jakoś wyglądać ha
    Zostaw, zostaw, to gruz za 3-4 stówki. Dalej będziesz motocyklistą, bo aby nim być nie trzeba koniecznie mieć motocykla tylko kochać motocykle, bo mają dusze, serce, są żyjące olej i benzynę zjadające, a co kochać w rowerze elektrycznym ? Akumulator ? Jak kochać akumulator
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 08-06-2023 o 16:20
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #14378

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Zostaw, zostaw, to gruz za 3-4 stówki. Dalej będziesz motocyklistą, bo aby nim być nie trzeba koniecznie mieć motocykla tylko kochać motocykle, bo mają dusze, serce, są żyjące olej i benzynę zjadające, a co kochać w rowerze elektrycznym ? Akumulator ? Jak kochać akumulator
    Fajne rowerki, jeżdżę sobie po lesie, cisza spokój, wiaterek przyjemny chłodno, lekko, ptaszki śpiewają... Natura bez spalin... Ubierania mniej, prędkości mniejsze, ruch mniejszy to chyba się nie zabije
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #14379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    W GS 500F układ filtra tak wygląda:

    Załącznik 72988


    A najlepszy jest sam oring...
    W gieesce ten filtr i jego umiejscowienie to porażka. Do tego śruby się z czasem wyrabiają, szczególnie jak jakiś znachor dokręcił je metrowym lewarkiem ...

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    W serwisie powiedzieli, ze zajmą się gaźnikiem, choć niechętnie, bo to już archeologia.
    Zaproponowali wrzesień-październik.
    Nie dziwię się. Ja ostatnio nad gaźnikami w Yamaszce spędziłem tydzień. Nie wiem co mam koledze powiedzieć za to, bo gdyby przeliczyć godziny to by wyszło że więcej wezmę za gaźniki niż moto jest warte .
    Pomijam już "klopy", bo rozbierać tych plastików mi się za nic nie chce.

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Fajne rowerki, jeżdżę sobie po lesie, cisza spokój, wiaterek przyjemny chłodno, lekko, ptaszki śpiewają... Natura bez spalin... Ubierania mniej, prędkości mniejsze, ruch mniejszy to chyba się nie zabije
    Był taki program na TVN - Wzruszyła mnie twoja historia - albo coś podobnego ....
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #14380

    Domyślnie

    Kask się sprzedał tylko jest jeden problem he gość nie dokończył płatności he ale dzwonił i pytał czy wyślę za pobraniem ha jakiś Ukrainiec bo zaciągał...
    I dalej nie dokończył płatności... A tak się cieszyłem he
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 1438 z 1514 PierwszyPierwszy ... 4389381338138814281436143714381439144014481488 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •