Close

Strona 830 z 1514 PierwszyPierwszy ... 3307307808208288298308318328408809301330 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 291 do 8 300 z 15139
  1. #8291

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    (...)
    Mała uwaga na marginesie.
    Na tych pięknych krętych słowackich drogach uważajcie na policję .
    Dokladnie. Pare lat temu ich widzialem, ubrani na czarno w srodku lata, kurde jak jakies gestapo.
    Takze wole nie miec spotkania, bo jeszcze jakbym uslyszal ze dostane mandat, po ichniemu pokuta. To bym sie zaczal smiac.

    Zauwazylem ze Slowacy bardziej zywiolowo sie ostrzegaja przed Policja. Przed tym patrolem co widzialem, to jakies starsze malzenstwo w samochodzie blyskalo swiatlami, i oboje machali do mnie rekami zebym zwolnil. Normalnie tak zywiolowo to robili, ze mialem wrazenie ze zaraz wyjda z samochodu.
    Dobra koniec o Policajach, coby nie zapeszyc i zeby mnie nie capneli.

    P.S
    A jak tankowalem w Liptowskim Mikulasie (siedzac na siedzeniu od moto) to podszedl do mnie pracownik stacji i cytuje fonetycznie; "Ale stane obok bo spadne z motorku"
    Na co ja mu ze nie spadne i w brecht
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #8292

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    "Ale stane obok bo spadne z motorku"
    Na co ja mu ze nie spadne i w brecht
    Pewnie bał się, że jak zatankujesz to odwiniesz i tyle Cię widzieli
    U mnie w mieście na stacjach jak motocyklista tankuje siedząc okrakiem na moto to od razu ktoś z pracowników przybiega

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Na tych pięknych krętych słowackich drogach uważajcie na policję .
    W Norwegii motocykliści utajnieni policjanci jeżdżą z fotoradarami zamontowanymi na tych motocyklach. Kolegę taki pilotował z tyłu ze 30 km i niestety 300 Euro za przekroczenie jakieś nieduże prędkości strzeliło. Taka solidarność motocyklistów
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #8293

    Domyślnie

    Lubicie takie ścigi ? Jak coś macie fajnego to podlinkujcie.
    https://youtu.be/6eAR47_OEp0
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #8294
    Oszczędny w słowach Awatar Tompie
    Dołączył
    12 2013
    Miasto
    Łódź / Brzeziny / łódzkie wschodnie
    Posty
    2

    Domyślnie

    W Łodzi Policyjne motocykle też są wyposażone w wideorejestratory z pomiarem prędkości.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Chcę zmienić system.

  5. #8295

    Domyślnie

    Normalnie zegarmistrze z nich 50cm3 2 cylindry i jeździ 188 km/h https://youtu.be/vDd0kVnnqfg
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #8296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta


    12,3 V po ładowaniu ? Koniec już tego akumulatora tuż, tuż. 12,8 V tyle winien mieć po naładowaniu.
    To bylo w trakcie ladowania. Po ladowaniu przechodzi w tryb maintain i monitoruje rozladowanie i laduje utrzymujac akumulator. Po godzinie monitorowania wyswietla stan akumulatora w zaleznosci od utraty naladowania. Wyszlo ze jest w porzadku.
    Ostatnio edytowane przez GeparD ; 17-01-2019 o 10:29
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  7. #8297
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tompie Zobacz posta
    W Łodzi Policyjne motocykle też są wyposażone w wideorejestratory z pomiarem prędkości.
    W Jeleniej Górze też. Chociaż zobaczymy jak bedzie w tym roku, bo jeden misio z hulajnogą został niedawno skasowany przez pana taksówkarza w berecie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #8298

    Domyślnie

    kto się wybiera na początku marca na Targi Motocyklowe do Warszawy? Planuje być w sobotę Może jakieś spotkanko? Będę chciał nagrać filmika

    https://motorcycleshow.pl/

    tak dla przypomnienia, wrzucam zdjęcie mojej Pomarańczy, żebyście nie zapomnieli jak wygląda
    musze ją odwiedzić, sprawdzić czy jeszcze stoi w garażu

    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 17-01-2019 o 23:24
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #8299

    Domyślnie

    Ja będę, targi są 2km od mojej chałupy
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  10. #8300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    kto się wybiera na początku marca na Targi Motocyklowe do Warszawy? Planuje być w sobotę Może jakieś spotkanko? Będę chciał nagrać filmika
    wybieram się
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 830 z 1514 PierwszyPierwszy ... 3307307808208288298308318328408809301330 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •