Close

Strona 1559 z 1560 PierwszyPierwszy ... 55910591459150915491557155815591560 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 581 do 15 590 z 15597
  1. #15581

    Domyślnie

    Fabryczna folia na motocyklu? mam fabryczną na błotnikach samochodu , syn używał no bokach baku aby kolanami nie rysować, choć w moim mam kolorowe naklejki na bak którego nie ma i boki tegoż samego baku, którego nie ma
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Fabryczna folia na motocyklu?
    W sumie normalna sprawa na styku kanapy z lakierem zbiornika paliwa. W Bemce to było w Triumphie to było. W jednym i drugim po prostu powiększyłem ten kawałek folii zastępując go większym prostokątem ładnie wyprofilowanym. Robi robotę, kurtka nie rysuje zbiornika paliwa. Jest tylko tyle tej folii aby kurtka nie rysował baku..
    Na Yamaszcze aż się prosi nie szpecić tego niebieskiego paska i przykleić na niego folię, tylko porządną, a nie śmieć jakiś.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 27-06-2024 o 19:32
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #15583

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (....)
    Na Yamaszcze aż się prosi nie szpecić tego niebieskiego paska i przykleić na niego folię, tylko porządną, a nie śmieć jakiś.
    Śmieć?
    Tankpad to śmieć?
    Aha, nie mam pytań.

    Może cię to zszokuje, ale robię ze swoim motocyklem co mi się podoba i w sumie to każdy tak może.


    No niebywale, pytam się jaki tankpad, ktoś coś napiszę, ktoś rzuci żartem, wszystko fajnie. Aż tu nagle ze śmieć i nie rób tego
    Naprawdę, radzę troszkę si zastanowić nad tym co sie pisze...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #15584

    Domyślnie

    Jeszcze raz przejrzałem, dla mnie trzy opcje, - przezroczysty (jak zżółknie , to wymienisz) - szary z niebieskim - trzecia opcja, to kupić folię barwną i nakleić , szerzej niebieski z czerwonymi paskami, *(jeśli się trafi taki sam kolor) to najwięcej "zachodu" i najwyższy koszt, ja mam "karbon" tylko u mnie pasuje do srebrnego i czarnego baku, którego nie ma
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #15585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    Jeszcze raz przejrzałem, dla mnie trzy opcje, - przezroczysty (jak zżółknie , to wymienisz) - szary z niebieskim - trzecia opcja, to kupić folię barwną i nakleić , szerzej niebieski z czerwonymi paskami, *(jeśli się trafi taki sam kolor) to najwięcej "zachodu" i najwyższy koszt, ja mam "karbon" tylko u mnie pasuje do srebrnego i czarnego baku, którego nie ma
    Dzieki za sugestie. Nie chce juz wybrzydzac i marudzic jak przyslowiowa kobita w sklepie z sukienkami. (to ci sie udalo )
    W Kawasaki byly bardzo porzadne ciezarki kierownicy z elementami karbonowymi, kierunki a,la karbon. I ten tankpad karbon co byl naklejony na moto jak kupowalem - to idealnei sie wpasowywal.

    W Yamasze karbonu zero, tylko aluminium w kolorze swoim wlasnym i chromu troche. I karbon najpopularniejszy, ale bylby tu jedyny jakby.
    Pewnei sie skonczy na przezroczystym...albo karbonie klasycznie.
    W kazdym razie ja nie chce jakiegos wielkiego, raczej taki dyskretny a spelniajacy swoja funkcje ochronna, no i jakos tam wygladajacy.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #15586

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Śmieć?
    Tankpad to śmieć?
    Aha, nie mam pytań...
    Przeczytaj jeszcze raz: „i nie szpecić tego niebieskiego paska i przykleić na niego folię, tylko porządną, a nie śmieć jakiś.”
    Folię przeźroczystą, żeby, nie szpecić grafiki na baku. Tylko porządną tą folię. Tako rzecze Robin. Howgh.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #15587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Przeczytaj jeszcze raz: „i nie szpecić tego niebieskiego paska i przykleić na niego folię, tylko porządną, a nie śmieć jakiś.”
    Folię przeźroczystą, żeby, nie szpecić grafiki na baku. Tylko porządną tą folię. Tako rzecze Robin. Howgh.
    Analizując podmiot i orzeczenie w zdaniu i że rozmowa dotyczyla wyboru tankpada.
    To określenie "a nie śmieć jakiś" jest tutaj jednoznaczne.

    Dla mnie jest to co najmniej niekolezenskie i niegrzeczne. Tym bardziej że ja nie pytałem o sens/idee wyboru tankpada, czy to stosować czy nie. Bo wiem organoleptycznie, że to dobra opcja.
    Tylko o wybór który. To jest różnica.

    Z mojej strony EOT, każdy już chyba napisał to co chciał...
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 29-06-2024 o 10:56
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #15588

    Domyślnie

    Z mojej strony EOT, każdy już chyba napisał to co chciał... - a ja jeszcze mogę ?

    wer1.jpg

    wer2.jpg

    wer3.jpg
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #15589
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  10. #15590

    Domyślnie

    O Wentyl na zdjęciu , czyli Wrocław, mogę o NIM powiedzieć więcej
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 1559 z 1560 PierwszyPierwszy ... 55910591459150915491557155815591560 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •