Close

Strona 1556 z 1559 PierwszyPierwszy ... 556105614561506154615541555155615571558 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 551 do 15 560 z 15582
  1. #15551

    Domyślnie

    Ale, że co, że jak, że masz taki fajny Dzień Ojca z takim Suzuki ? Pogratulować pomysłu.
    Kochane masz dzieci .......... ile taki prezent, który rok, silnik, przebieg ? Wygląda kurła jak nowy.

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Oż, psiakrew... Miałem w poniedziałek dzwonić z rana i jechać do dealera 2 godziny, a tu zdjęte.
    Cena była dobra i kolor bardzo mi pasował, ale chyba nie tym razem...

    Załącznik 80919
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #15552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Dziwny, jak na skuter…
    Bo to taki nowy typ...
    Wiesz, póki garaż pusty, mogę kombinować. Pytałem Was o skuter, bo pojęcia o tym nie mam. Skuter będzie, a jaki, to wyjdzie w praniu, dopiero jak się przymierzę. Natomiast motocykl to inna sprawa. Tutaj dobrze wiem, czego chcę. I też będzie. Choć nie wiem, w jakiej kolejności.


    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Kochane masz dzieci .......... ile taki prezent, który rok, silnik, przebieg ? Wygląda kurła jak nowy.
    Niby salonówka za $6000 plus tax, ale chyba jakieś demo, bo malowanie egzotyczne, nie z tego roku. Mało informacji o tym było i miałem dzwonić, ale chyba już nieaktualne. Silnik jest jeden, 650. Kiedyś się na takim przejechałem i bardzo mi pasuje charakterystyka singla z mocnym dołem.
    Tylko jeszcze nie wiem, jak z rejestracją w PL, skoro nie spełnia norm Euro-ochnaście, bo może być szlaban...

  3. #15553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Bo to taki nowy typ...
    Wiesz, póki garaż pusty, mogę kombinować. Pytałem Was o skuter, bo pojęcia o tym nie mam. Skuter będzie, a jaki, to wyjdzie w praniu, dopiero jak się przymierzę. Natomiast motocykl to inna sprawa. Tutaj dobrze wiem, czego chcę. I też będzie. Choć nie wiem, w jakiej kolejności.



    Niby salonówka za $6000 plus tax, ale chyba jakieś demo, bo malowanie egzotyczne, nie z tego roku. Mało informacji o tym było i miałem dzwonić, ale chyba już nieaktualne. Silnik jest jeden, 650. Kiedyś się na takim przejechałem i bardzo mi pasuje charakterystyka singla z mocnym dołem.
    Tylko jeszcze nie wiem, jak z rejestracją w PL, skoro nie spełnia norm Euro-ochnaście, bo może być szlaban...
    - nie będzie problemu jeśli będzie używany
    - singiel z ciężkim wałem ma swój urok - miałem suzuki ls 650, bardzo podobny silnik
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #15554

    Domyślnie

    Nie będzie używka. Chcę sam dotrzeć, po swojemu.

  5. #15555

    Domyślnie

    musi być używka , sprawdź przepisy , będziesz go bardzo szybko docierał -
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #15556

    Domyślnie

    Ale co konkretnie? Bo jestem z przepisami na bakier, cały czas coś się zmienia.

  7. #15557
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #15558

    Domyślnie

    Nie zamierzam płacić horrendalnych opłat dla chciwej władzy, więc jeśli wezmę, to na mienie. Tutaj muszę udowodnić, że dany sprzęt jest w moim posiadaniu od min. 6 m-cy, włącznie z rejestracją i ubezpieczeniem, ale o minimalnym przebiegu pierwsze słyszę. Tego nigdy nie widziałem w przepisach.

  9. #15559

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nie zamierzam płacić horrendalnych opłat dla chciwej władzy,(...)
    I bardzo dobrze

    Ja juz sie pogubilem troche. To ze skuter mial byc uzywany w PL to pisales. Ale te Suzuki enduro tez do PL ma byc?
    No ale przeciez Ty na stale mieszkasz w Stanach, to co tak wszystko do PL chcesz przywozic, a czym bedziesz po Chicago i okolicach jezdzil?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #15560

    Domyślnie

    Wszystko ma być do PL, bo powoli zamierzam się zbierać. A mieszkam tak okrakiem przez wodę. Tu pracuję, ale wszyscy bliscy w PL. Tutaj nie potrzebuję żadnego jednośladu, bo nawet nie ma warunków. Żeby jechać coś pozwiedzać, trzeba zobić kilkaset mil, a do tego samochód będzie lepszy. Albo samolot.

Strona 1556 z 1559 PierwszyPierwszy ... 556105614561506154615541555155615571558 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •