Close

Strona 1540 z 1548 PierwszyPierwszy ... 540104014401490153015381539154015411542 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 391 do 15 400 z 15474
  1. #15391

    Domyślnie

    ROBIN - To co kupił dla Żony swojej. napicsz - to żona wybrała dla mnie, podstawą był kolor, czyli według mojej żony jedyny słuszny - BIAŁY- , ja pantoflarz jestem
    Krzyśku - wart tyle ile ktoś da, jeszcze parę lat temu ceny wywindowały, dziś rynek przesycony, dlatego piszę "ile ktoś da"
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #15392

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    ROBIN - [B](....)
    Krzyśku - wart tyle ile ktoś da, jeszcze parę lat temu ceny wywindowały, dziś rynek przesycony, dlatego piszę "ile ktoś da"
    Hmm, niekoniecznie.
    Za 150-300zl są złomu że spawanymi karterami,porysowany mi, sprzedawane jako uszkodzone.
    Wyblyszczone i po remoncie są za 1300-1800zl.
    A takie jak ten, czyli dobrze rokujące, do małego ogarnięcia kontrolnego są najczęściej za 700-900zl.

    Ja tu nie chce kokosow zbijac.
    Ale poniżej 500zl to go nie oddam. Będzie czekał najwyżej 25 lat następne.

    To jeszcze starszy typ, jajowaty silnik, na pedały i biego w rączce. Tych jest mniej, więcej jest z kopniakiem i biegami w nodze.
    A to już mniej honorne komary.

    Ofc to są ceny z netu, bo pewnie transakcyjne niższe.
    Npntaka firma jest na allegro co ma tego pełno, tylko że większość tych silników wygląda jak świeżo wykopane, stan nieznany.
    I wystawiają za 600-800zl.

    Obaczymy, mz tu znaczenie ma lokalizacja. Ja bym nad morze po silnik od komara np nie jechał.
    A nie będę się bawił w wysyłkę.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #15393

    Domyślnie

    Oczywiście, że kwota poniżej 500 zł, była by śmieszną kwotą, wystaw na lokalnym jakimś bezpłatnym, teraz mam czasy kupującego, jeśli tylko znajdzie się zainteresowany, często cena schodzi na drugi plan
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #15394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ale poniżej 500zl to go nie oddam. Będzie czekał najwyżej 25 lat następne.
    Tylko olej wymień, bo 25 lat to trochę długo...
    To mówię ja, który olej wymieniał co 30.000/2 lata.

  5. #15395

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    No ale nei 350, ktory jest zywa skamielina i juz kiedys mowilismy jak jezdzi.
    Tutaj mowa o twin 650 (w klasycznej formie czyli Interceptor) i kolo 50km, to normalnie jezdzi. I to z charakterem.

    A jeszcze jak masz tego kolege...
    między innymi to mnie wstrzymuje przed zakupem mniej popularnych motocykli i nie mówię o dostępie do części - wpis z netu
    Ja dziś dowiedziałem się w jednym z rekomendowanych, najbliższym mego miejsca zamieszkania, skądinąd ze znakomitymi opiniami, że czas oczekiwania na usługę serwisową wynosi 7 tygodni.... jak to pogodzić z interwałem 500 km po zakupie? Myślę, że każdy przed zakupem powinien się rozeznać jak to wygląda w jego okolicy, aby nie być później rozczarowanym...
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #15396

    Domyślnie

    Oj tam bez przesady, u mojego mechanika też w szczycie sezonu termin jest 2 tygodnie.
    Zresztą kupując nowy sprzęt jako nówkę, to zwykle przeglądy tylko przez długi czas.
    A z części to można sobie filtry dobierać.
    A jeszcze z innej strony, to po co trzymać się ASO po gwarancji. Jak mamy dobrego i sprawdzonego mechanika, to do niego.
    Każde ASO od Japończyków i tak robia cala japońska czwórkę, bo z jednej marki by nie wyzyli.
    A w moim warsztacie to od Japończyka do Harleya,, Ducati czy Husqvarny.
    Ofc przy sprzęcie z jakimś tam przebiegiem, używanym to do Japończyków dostępność części na pewno będzie lepsza.
    No ale w końcu Royal to nie chinczyki tysiąca marek, trochę przedstawicielstw mają już dosyć długo.
    No i nówka... @bogdi64 ty nie rozkminiaj tylko umawiaj się do tego kolegi na jazdę

    P.s
    A mi utkwiło w pamięci nie wpis z netu. Tylko jakaś redakcja robiła test jakiegoś Enfielda. Weszli do salonu, gadka o motocyklach.
    I wyszło że przychodzą ludzie, patrzą na te 650, Interceptor a i wszyscy się dziwią jaki to w sumie porządny motocykl za taką cenę, że nieglupi ogólnie i jeździ i wygląda jako tako. I kupują.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 15-05-2024 o 20:19
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #15397

    Domyślnie

    Sprawdzam moją trasę w tym roku, 2 tyś km strzeli
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #15398

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    ROBIN - To co kupił dla Żony swojej. napicsz - to żona wybrała dla mnie, podstawą był kolor, czyli według mojej żony jedyny słuszny - BIAŁY- , ja pantoflarz jestem
    Krzyśku - wart tyle ile ktoś da, jeszcze parę lat temu ceny wywindowały, dziś rynek przesycony, dlatego piszę "ile ktoś da"
    A weź Pan, że Pan taki tajemniczy. Daj pogadać

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ale poniżej 500zl to go nie oddam. Będzie czekał najwyżej 25 lat następne.
    A nie będę się bawił w wysyłkę.
    i słusznie, ale jak będzie konkret klient to za 450 warto sprzedać
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #15399

    Domyślnie

    Niestety, X-Lite nie dla mnie. Za niska część szczękowa nie pasuje mi do twarzy.
    Kurza twarz…
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #15400

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Niestety, X-Lite nie dla mnie. Za niska część szczękowa nie pasuje mi do twarzy.
    Kurza twarz…
    a przyzwyczaiłeś się bardzo do niej ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1540 z 1548 PierwszyPierwszy ... 540104014401490153015381539154015411542 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •