Close

Strona 99 z 1522 PierwszyPierwszy ... 49899798991001011091491995991099 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 15220
  1. #981

    Domyślnie

    Myślałem że pomożecie coś więcej niż tylko jedna odpowiedź
    Idź własną drogą,bo w tym cały sens istnienia,aby umieć żyć...

  2. #982

    Domyślnie

    Już się tu przedstawiałem, ale teraz zmienił mi się rumak:

    Pozdrawiam
    Tomek
    DX i m43.

  3. #983

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr0984 Zobacz posta
    Myślałem że pomożecie coś więcej niż tylko jedna odpowiedź
    To pomogę koledze.
    Dlaczego czoper ? czy niby czoper ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #984

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr0984 Zobacz posta
    Miałeś jakieś doświadczenie z maruderem?Możesz napisać o nim coś więcej?
    typowy kanapowiec "średniej" (już w tej chwili pojemności), osobiście (jeśli decydować się już na ten styl) to bardziej mi się widzi VOLUSIA, ja bardziej gustuję w "wysuniętych kołach"
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #985

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To pomogę koledze.
    Dlaczego czoper ? czy niby czoper ?
    Dlatego że podobają mi się Zastanawiam się co kupić w kwocie do 12k i dlatego chciałem podpytać doświadczonych w tym temacie
    Idź własną drogą,bo w tym cały sens istnienia,aby umieć żyć...

  6. #986

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    typowy kanapowiec "średniej" (już w tej chwili pojemności), osobiście (jeśli decydować się już na ten styl) to bardziej mi się widzi VOLUSIA, ja bardziej gustuję w "wysuniętych kołach"
    Też mi się podoba VL,ale troszkę po za budżetem i chyba jako pierwszy motor może okazać się zbyt duży i ciężki-chyba że się mylę
    Idź własną drogą,bo w tym cały sens istnienia,aby umieć żyć...

  7. #987

    Domyślnie

    Proszę o pomoc!
    Chcę kupić kamerę, którą będę nagrywał trasę przejazdu ( jeżdżę dużo-ok.13-18T km/sezon ). Myślałem o GoPro 3, ale trochę wstrzymuje mnie koszt zakupu. Co polecają koledzy? Gdzie najlepiej umieścić kamerkę na moto?

    P.S. Motocykl to BMW R1200R

  8. #988

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr0984 Zobacz posta
    Też mi się podoba VL,ale troszkę po za budżetem i chyba jako pierwszy motor może okazać się zbyt duży i ciężki-chyba że się mylę
    w tej cenie masz Kawasaki Vulcan 800 (ale tylko wersja 800)
    Honda Shadow 600 i starsze 500, 700 i 800
    Suzuki Intruder i LS 650
    parę starszych Virago (535 jest mała)
    musisz pamiętać, o ubraniu siebie i pierwszym przeglądzie, czyli dla bezpieczeństwa to ok 2 tyś zł
    po za tym - DZIEWCZYNY KOCHAJĄ WSZYSTKIE MOTORY



    Uploaded with ImageShack.us
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #989

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    musisz pamiętać, o ubraniu siebie i pierwszym przeglądzie, czyli dla bezpieczeństwa to ok 2 tyś zł
    Właśnie. Osobiście odradzam zakup używanego motocykla bez wizyty z nim w warsztacie. Kolega kupił Horneta za 11 tys., przerejestrował, pojeździł trzy tygodnie i wybrał się do warsztatu. Zostawiał w nim 5tys...
    Ja ostatnio przed zakupem, po wycenie potrzebnych napraw, stargowałem kwotę, która na nie była konieczna. Nie było łatwo, ale praktyka w Turcji zrobiła swoje
    O ciuchach, to już oczywista oczywistość.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #990

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    GoPro2?
    Sprawdzałem na Alle... GoPro2 ok.1000,-PLN, GoPro3 Silver ok.1200,- Różnica w cenie jest, ale nie powala. Czy macie jeszcze jakieś propozycje ?

Strona 99 z 1522 PierwszyPierwszy ... 49899798991001011091491995991099 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •