Close

Strona 50 z 1529 PierwszyPierwszy ... 404849505152601001505501050 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 15289
  1. #491

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    Weź Ty może lepiej dla odmiany kup coś, co normalnie skręca i hamuje? Dopiero jak stwierdzisz, że fajna trakcja jest nie dla Ciebie i liczy się przedewszystkim "stajla", to wtedy zawsze będziesz mógł wrócić do czopków (choć praktyka pokazuje, że większość raczej rezygnuje po takich doświadczeniach ze skłonności masochistycznych).
    Rada taka.
    Czyli co normalnie skręca i hamuje?

  2. #492

    Domyślnie

    Cokolwiek o normalnej geometrii i bez nadwagi. Czy to bardziej gołe, czy owiane, to już kwestia gustu i potrzeb.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  3. #493

    Domyślnie

    a ja lubię motory z nadwagą sam jestem z nadwagą więc nie siądę na crossa ani coś jak gs500

  4. #494

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Moim zdaniem przyczyny to w kolejności: gapiostwo/bezmyślność, rutyna i brak wyróżniania się motocyklistów w ruchu drogowym.
    Po obu stronach to wystepuje, rok temu w Poznaniu byl glosny wypadek, dwoch kolesi sie scigalo i skonczyli wkomponowani w vana poczty polskiej......jednym z nich byl moj kolega, kierowca poczty ich nie widzial i wyjechal, to prawda, wyjechal, ale oni mieli ponad 160km/h w centrum Poznania.....brawura, bezmyslnosc, gapiostwo i brak wyrozniania sie.....
    W Irlandii kazdy motocyklista jezdzi w zoltej zarowiastej kamizelce lub minimu opasany zarowiastymi pasami
    Fajnie wyglada jak zalogi robia sobie swoje wlasne Hi Vis Jackets z logo na plecach

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    ..............lub montuje głośne wydechy.
    Mam kilku kolegow motocylistow i zaden z nich nie wybebeszyl swojego tlumika dla wiekszej widocznosci, oczywiscie poza granicami Wild Wild Poland by nie pojezdzili....

  5. #495

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    a ja lubię motory z nadwagą sam jestem z nadwagą więc nie siądę na crossa ani coś jak gs500
    Co do krossa – jest takie motocyklowe powiedzenie: "większość z nas i tak skończy w błocie", więc nie mów hop
    No i absolutnie nie sugerowałem GSa 500 dla kogoś, kto już czymś jeździł. Fazer, Hornet, Monstery, VFR800, CBR600F, CB1000, Super Duke, w bardziej nostalgicznych klimatach XJR1300, ZRX1200, CB1300 – jest w czym wybierać.
    I tak BTW – znam naprawdę wielu byłych czoperowców, takich, którzy przesiedli się z czegoś normalniejszego na armatury – dwóch: jeden mało co jeździ i bardzo chciał mieć chromy, drugi to mój wujek, no ale on ma ok. 60-tki – w tym wieku, jeśli dożyję, też może będę myślał o czopku .
    I'm one of those bad things that happen to good people

  6. #496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Po obu stronach to wystepuje, rok temu w Poznaniu byl glosny wypadek, dwoch kolesi sie scigalo i skonczyli wkomponowani w vana poczty polskiej......jednym z nich byl moj kolega, kierowca poczty ich nie widzial i wyjechal, to prawda, wyjechal, ale oni mieli ponad 160km/h w centrum Poznania.....brawura, bezmyslnosc, gapiostwo i brak wyrozniania sie....
    A weź i człowieku zauważ kolesia który ma 245 km na zegarze i zbliża się do grupy samochodów wykonującyh manewry na swoim psie.

    http://filmy.scigacz.pl/motocykle/Su..._600_max_speed
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #497

    Domyślnie

    No niestety dosc szybko jezdza chlopaki

  8. #498

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    A weź i człowieku zauważ kolesia który ma 245 km na zegarze i zbliża się do grupy samochodów wykonującyh manewry na swoim psie.

    http://filmy.scigacz.pl/motocykle/Su..._600_max_speed
    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    No niestety dosc szybko jezdza chlopaki

    Panowie, tak lekko uogolniacie mz. Bo takich
    filmikow to w sieci jest multum.
    I mozna znalezc filmik z pojazdem dowolnej (moto lub samochod) marki jadacym na maksa po miescie, czy poza nim.
    Ja nie znosze tego tekstu " predkosc zabija".
    Sama predkosc nie zabija-wszystko rozchodzi sie o to w jakich okolicznosciach jest rozwijana.
    Sa takie truizmy I banaly, kto na to patrzy(niestety): twoja umiejetnosc hamowania daje ci prawo do odpowiedniej predkosci.
    Nie mozna absolutnie zaburzac "plynnosci ruchu" swoja jazda itp.

    No kurka kto normalny jezdzi po miescie 150km/h. To trzeba miec zaburzone relacje z reszta spoleczenstwa. To sie tyczy I kierowcow samochodow I motocykli.
    A wez soboe czlowieku pojedz w nocy na jakas obwodnice , dwupasmowa trase poza miastem bez skrzyzowan I tam predkosci powyzej 150 nie beda zabijac.

    Jadac na trasie warszawa-zakopane motocyklem. Sa odcinki gdzie jade 150-170 I odcinki gdzie nie przekraczam 100km/h.
    Wszystko zalezy od obecnosci innych na drodze, czy jest znikomy ruch czy duzy, czy akurat jedzie duzo ciezarowek, czy sa jakies
    skrzyzowania, czy nawierzchnia jest dobra I sucha.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #499

    Domyślnie

    A ja będę za tym że to nie prędkość zabija tylko głupota...

  10. #500

    Domyślnie

    Racja, nie prędkość zabija. To gwałtowna jej utrata. Ja już czwarty rok na motorowerze się toczę, ale znowu myślę o czymś dynamiczniejszym, bo samochody coraz to szybciej mnie wyprzedzają i zaczyna być niebezpiecznie. Szkoda tylko tych ledwie 2l na 100km...
    Never failed in Vietnam.

Strona 50 z 1529 PierwszyPierwszy ... 404849505152601001505501050 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •