Close

Strona 914 z 1514 PierwszyPierwszy ... 41481486490491291391491591692496410141414 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 131 do 9 140 z 15139
  1. #9131

    Domyślnie

    Wczoraj zmieniłem olej po 6 tys. w tym sezonie. W sumie w połowie zalecanego przebiegu ale silnik tak dostał w tyłek w ubiegłym tygodniu że olej był czarny. Chyba długotrwała jazda typu (i tu cytat z pamięci) "w jak najkrótszym czasie zrobiliśmy mnóstwo kilometrów" podczas powrotu dała mu się we znaki. Po wymianie od razu czuć że sprzęgła w DCT lepiej działają, mają mniejszy poślizg. Mam nadzieję że pogoda w przyszłym tygodniu dopisze i będzie można w te Tatry ruszyć.

  2. #9132

    Domyślnie

    Tak okolo motocyklowo.
    Wiedzialem, ze ma byc nowy Top Gun Maverick z Tomem Cruisem.
    Ale wczoraj wyszedl trailer i ma juz 15 mln odslon.

    A co to ma z motocyklami. Ano to, ze glowny bohater jezdzil na Kawasaki GPZ 900R, wiele scen z tym juz kultowym (czesciowo przez film wlasnie) motocyklem bylo.
    A chocby takie



    A w nowym Top Gun Maverick, znaczy w trailerze. Jest scena (uwazny widz zauwazy, bo to moment). Jak odkrywa w garazu stary GPZ 900R (ciekawe czy to ten oryginalny egzemplarz z filmu)...a jezdzi na Kawasaki H2. No technika poszla troche do przodu

    Dobra, TRAILER.


    No ja jestem zajarany. Na pewno pojde do kina. Kurde za szczeniaka to byla taka zajawka.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #9133

    Domyślnie

    Czy w Polsce też wcześniej takie wiatry były przy pięknej pogodzie Wieją, szarpie motocyklem. Przy szybkim mijanie się z tirem można z moto być zwianym.Czy to tylko u mnie na wschodzie tak wieje ?
    Po paru szybkich traskach dochodzę do wniosku, że następne moto na emeryturę będzie z owiewką konkretną, bo cały człowiek mnie boli od tego szarpania się z wiatrem.
    Pal licho, że koło skręcone, a owiewka i lampa prosto
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #9134

    Domyślnie

    A przy drodze do garazy gdzie trzymam mootcykl u brata ciotecznego. Zaraz blisko bramy stal oparty o drzewo stary japonczyk. Porzucony-pewnie zajezdzony a niezbyt wartoasciowy i nie oplaca sie naprawiac.
    Na a teraz to juz sobie lezy.


    20190724_194022.jpg






    20190724_194033.jpg


    Pisze na dekielku Honda i po krotkim internetowym sledztwie ustalilem, ze jest to CBR 600 z wczesnych lat 90-tych chyba.
    Ofc przerobiona na stretfightera, na co wskazuje najtansza streetfighterowa owiewka. Czyli jakis szlif byl pewnie tez grany jak nastapila przerobka na streeta.
    A jak jest w nazwie "fight", to sprzet pewnie ostro dostawal az pewnie zostal zarzniety i porzucony.
    Krecila sie przy nim Straz Miejska i Policja i nadal stal, wiec raczej nie kradziony.

    Kurde...a moze bym go sobie wzial. Tylko nie wiem po co. Moze bym go odrestaurowal i naprawil. E nie, nie bede wydawal hajsu a to nie stara Jawa, tylko ciut bardziej skomplikowana maszyneria. A moze jakby podlaczyc aku to zagada - ta, akurat
    A moze bym odrestaurowal, wypucowal, wypolerowal i zakonserwowal w smarze i owinal gazeta jakies np elementy silnika jak sie dawniej robilo. I za 30 lat 'Panie patrz Pan jakie oryginaly za slony hajs"
    Co by tu zrobic?

    A co wy byscie zrobili, co wam przychodzi do glowy?


    P.s Ten post ma tez drugie dno zrozumiale tylko dla pewnego osobnika-sokolnika. Tak wlasnie twoja pomarancza juz pewnie wyglada, bo od zero jazdy przez dluzszy czas, kola zrobily sie kwadratowe i poszla na glebe.
    I sobie tak lezy i wrasta w ta glebe. I garaz wcale nie pomaga.

    P.s2 @Kolekcjoner, ty cos tam grzebiesz przy motocyklach. To moze bys go...zakolekcjonowal, chcesz go?
    Tylko odbior osobisty.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 25-07-2019 o 23:37
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #9135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Czy w Polsce też wcześniej takie wiatry były przy pięknej pogodzie Wieją, szarpie motocyklem. Przy szybkim mijanie się z tirem można z moto być zwianym.Czy to tylko u mnie na wschodzie tak wieje ?
    Po paru szybkich traskach dochodzę do wniosku, że następne moto na emeryturę będzie z owiewką konkretną, bo cały człowiek mnie boli od tego szarpania się z wiatrem.
    Pal licho, że koło skręcone, a owiewka i lampa prosto
    Owiewka i deflektor robią robotę. Druga rzecz to na trasę im moto cięższe tym lepiej.
    Z innej strony to w duże upały ja wolę bez owiewek. Mój Smok jeszcze grzeje tym piecem więc w upał przy owiewkach to jest dupa do kwadratu....
    Smok w rzepaku.jpg



    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    P.s2 @Kolekcjoner, ty cos tam grzebiesz przy motocyklach. To moze bys go...zakolekcjonowal, chcesz go?
    Tylko odbior osobisty.
    Odbiór to nie problem. Zakolekcjonować czemu nie . Gorzej z "prawami autorskimi" ....
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #9136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Mój Smok jeszcze grzeje tym piecem więc w upał przy owiewkach to jest dupa do kwadratu....
    .
    Fajne fajne nazwy mamy na te swoje sprzęty, smok, u mnie szara krówka, a ostatnio poznałem gościa z Kawasaki ZXR 1200 w bleku to mówi na nią murzynka Swoją drogą wielki motocykl, jakiś za wielki. Surowością robi wrażenie. Cymes zadbany bez ryski, otarć.
    Wracając do owiewek to u mnie do 150 km/h robi robotę fabryczna mini szybka-owiewka która jest dobrze przemyślana i szeroki bak, problem przy hulających bocznych wiatrach. Co do grzania smoka to chyba tam jak u mnie chłodzony silnik olejem i wentylatora nie ma dmuchającego ukropem na nabiał . Ja mam za to zawsze cieplutko w kolana, bo leża mi kolana prawie na cylindrach
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 26-07-2019 o 15:46
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #9137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Fajne fajne nazwy mamy na te swoje sprzęty, smok, u mnie szara krówka, a ostatnio poznałem gościa z Kawasaki ZXR 1200 w bleku to mówi na nią murzynka Swoją drogą wielki motocykl, jakiś za wielki. Surowością robi wrażenie. Cymes zadbany bez ryski, otarć.
    Wracając do owiewek to u mnie do 150 km/h robi robotę fabryczna mini szybka-owiewka która jest dobrze przemyślana i szeroki bak, problem przy hulających bocznych wiatrach. Co do grzania smoka to chyba tam jak u mnie chłodzony silnik olejem i wentylatora nie ma dmuchającego ukropem na nabiał . Ja mam za to zawsze cieplutko w kolana, bo leża mi kolana prawie na cylindrach
    Tak, to olejak. Ten piec grzeje jak trza . W zimniejsze dni czy jesienią jest to genialne. Natomiast w upały ciężko - wolę nakeda.
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #9138

    Domyślnie


    Koleżanka kupiła 10 dni temu pierwszy motocykl. Tydzień po zdaniu prawa jazdy. Pierwszy ruch to Kielce - Bieszczady - Bieszczady - Warszawa. Dziś pierwszy raz pojechała w szutry
    Już zapomniałem jaką radość sprawiają dwa koła na samym początku, kiedy wszystko robi się właśnie pierwszy raz

    20190727_115741.jpg

  9. #9139

    Domyślnie

    To niech go tak nie kladzie na glebe tylko sie do niego przytula na stojaco.

    Jaki to konkretnie motocykl?

    Widac, po tej kolezance jaka ma radoche w oczach.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #9140

    Domyślnie


    Nie kładzie. Wywróciła się. Też pierwszy raz
    To Honda CRF 250 Rally. Pisze całą nazwę bo by mnie udusiła jakbym skrócił

Strona 914 z 1514 PierwszyPierwszy ... 41481486490491291391491591692496410141414 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •