Close

Strona 1374 z 1518 PierwszyPierwszy ... 37487412741324136413721373137413751376138414241474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 731 do 13 740 z 15172
  1. #13731

    Domyślnie

    Lecieć na papierosa w dosłownym słowa znaczeniu.....pewnie to były Sporty

    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #13732

    Domyślnie

    Robin, to ty paliles kiedyś szlugi?

    Fajne foto. Jest dynamika.
    I bez jakichś mega mocy, pojemności, bez elektroniki...
    A widać że idzie/leci jak wściekły
    I nikt nie powie że ten gościu nie ogarnia. Ogarnia. I to z fajka w kąciku ust.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 28-11-2022 o 02:15
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #13733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Robin, to ty paliles kiedyś szlugi?
    .
    Nie nie to nie ja Ja wtedy jako małolat latałem z aparatem i tym szalonym chłopakom na szalonych maszynach zdjęcia kliszakiem Zenitem robiłem.
    Niestety wszystkie klisze przepadały, a był cały duży karton.
    Białystok był w latach 80 na przełomie z 90siatymi potęgą w wyścigach motocyklowych. Mieliśmy mistrza Pana Zbyszka Chomko. Wygrywał wszystko co było do wygrania w tamtych czasach.
    Wyścigi odbywały się w pętelkę po ulicach Białegostoku. O Boziulku co to był za piękny czas i a jaka frajda.


    a tu mistrz wczasach świetności

    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 28-11-2022 o 12:05
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #13734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Jak kupowałem Bandziora, był z akcesoryjnym kominem Yoshimura, który z zupełnie niezrozumiałych przyczyn kosztuje worek pieniędzy. Podobno high end, szał ludzi ulicy itd. Przejechałem się i następnego dnia poleciał na Allegro. Kupiłem nowy oryginał i moto brzmi jak ma brzmieć a nie grzmieć jak jakiś rozpadający się gruz.
    Ja w Smoku mam wydech... - podobno jakiś super. Ale był zdecydowanie za głośny. Do normalnego jeżdżenia zwłaszcza na dalszą trasę - porażka. Zrobiłem tunning - jest super. Burczy sobie basowo bardzo przyjemnie .

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Żeby spódniczki (znaczy kiltu), nie podwialo.
    Gorzej żeby mu nie przewiało czego innego .... Urolog teraz tani nie jest ....
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 28-11-2022 o 16:18
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #13735

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja w Smoku mam wydech... - podobno jakiś super. Ale był zdecydowanie za głośny. Do normalnego jeżdżenia zwłaszcza na dalszą trasę - porażka. Zrobiłem tunning - jest super. Burczy sobie basowo bardzo przyjemnie .
    ..
    Te akcesoryjne wydechy to jest jakaś pułakpa na myszy albo na motocyklistę. W sensie te wymiany końcowych tłumików..
    Miałem to przez sezon w R1200R fajny lekki, ładnie wykonany Leo Vince z tej serii co Bogdan ma przy Hondzie NC 750. Z płusów dodatnich zwiększone zużycie paliwa o 0,5 L na 100 km, bardzij nierówna praca boksera na wolnych obrotach, głośniej nawet z dB kilerem. W trasie w szybkiej jeździe nie dało sie wytrzymać. Do Augustowa i łeb pękał. Wróciłem do fabrycznego.
    Teraz przy angolu ten GPR mam zamontowany. Zdjąłem go dziś aby dB kiler zamontować, bo moto się w garażu nie da uruchomić taki huk , patrze, a tam w środku pustka , normalnie puszkę piwa można by wsadzić do środka do tego GPRa. Tłumik jakby przelotowy totalnie. dB kiler wsadza się od strony silnika więc mus go demontować z motocykla aby założyć. Głupio to zrobione niestety i uniemożliwia montaż przy nadgorliwym policjancie w trasie. Jutro zamontuje i odpalę w garażu z dB kilerem i może będzie do wytrzymania, bo tak jakoś zacząłem dumać, foty porównywać, że może jednak by go zostawić i złomu wydechowego fabrycznego nie czepiać pod siedzeniem. No tylko krowa zdania nie zmienia .... w sprawie tłumików i szybkiej sprzedaży
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 28-11-2022 o 19:18
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #13736

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Lecieć na papierosa w dosłownym słowa znaczeniu.....pewnie to były Sporty

    https://images89.fotosik.pl/634/91c61d9de5be2877.jpg
    na moje oko to jakaś kopia lub oryginał DKW RT 125, czyli maksymalna moc ok 7,5 konika, w zasadzie bez hamulcy, ale kto by się tym przejmował, kto hamuje ten przegrywa i tył oczywiście sztywny
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #13737

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    ...odpowiednikiem tej Aprilli jest Malagutti 125 XTM, kosztuje tyle samo,
    Nawet nieźle rokuje ze zdjęć te Malaguti. Produkowane niby w Austrii. 15 KM fiu fiu ... i ta tylna zębatka i ten fajny wahacz.

    Silnik coś mi przypomina z włoskich motocykli 125 marki MONDIAL jakby taki sam, wydech kurde też. Może to te same. Bierz Mondiala, może będzie taniej, a i brand taki bardziej zacny europejski, a nawet włoski. Produkują je w dawnych fabrykach Aprili we Włoszech.



    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 28-11-2022 o 22:20
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #13738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (....) bo tak jakoś zacząłem dumać, foty porównywać, że może jednak by go zostawić i złomu wydechowego fabrycznego nie czepiać pod siedzeniem. No tylko krowa zdania nie zmienia .... w sprawie tłumików i szybkiej sprzedaży
    No niemozliwe, ktos robina podmienil

    Mowie ci robin na spokojnie - sprzedac zdazysz wydech akcesoryjny. Pojezdzij w sezonie na tym akcesoryjnym wydechu, jak masz ochote to zaloz fabryczny i tez pojezdzij i bedziesz mial porownanie. 9Choc montaz calego wydechu to nei takie hip-hop bo sruby na szpilkach przewaznei sa zapieczone i mozna szpilke cal wykrecic. I jeszcze koniecznei trzeba dac nowe uszczelki pod rury za kazdym razem - bo one sie dociskaja/dksztalcaja przy dokrecaniu. Takze pare kompletow by trzeba zamowic. Choc pewnie nie sa jakies drogie.
    Strasznie dziwna akcaj z tym db-killerm montowanym "od srodka". Pierwsze slysze...
    Choc jak ja mialem wydec kompletny Yoshimury, to jeszcze bylo z tych czasow ze nei bylo tak powszechnego stosowania db-killerow. Byly tlumiki z wygrawerowanym "racing only" i bez tego napisu. Czyli taka jakby "cywilna wersja tlumika koncowego", glosniejsza ofc niz fabryka. Ale tak z wyczuciem.
    @robin102 czy ja dobrze rozumiem? To ty zrobiles to zdjecie tego motocyklisty w powietrzu z fajurem w zebach?
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 28-11-2022 o 23:25
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #13739

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    @robin102 czy ja dobrze rozumiem? To ty zrobiles to zdjecie tego motocyklisty w powietrzu z fajurem w zebach?
    Nie nie, a absolutnie. Z netu gdzieś pobrane, było u mnie na dysku z motocyklami przeróżnymi. To ja za młody na takie zdjęcie bo to chyba późne lata 60 zeszłego wieku

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    ...Choc montaz calego wydechu to nei takie hip-hop bo sruby na szpilkach przewaznei sa zapieczone i mozna szpilke cal wykrecic. I jeszcze koniecznei trzeba dac nowe uszczelki pod rury za kazdym razem - bo one sie dociskaja/dksztalcaja przy dokrecaniu....
    Wszystko jest chop siup tylko trzeba mieć 3ręce, dwie lewe jedną prawą. Nie trzeba szpilek, uszczelek, prosty temat na pół godziny. Panie to angolski motor, tu wszystko przemyślane jest na 102 Ten duży kompletny wydech się zawiesza na resorach które są pod kanapą na jednej śrubce po każdej stronie i finito.
    foteczki z sieci zapożyczone. Z kominami fabrycznymi i dla odmiany z GPR, no nie wiem jakoś zacząłem się niepotrzebnie przyzwyczajać do tego GPRa..... siada się na moto to i ta przestrzeń nad kołem się zmniejsza, lepiej wygląda i już kanister 20L tam nie wejdzie
    .
    oryginalne wydechy


    akcesoryjny ogryzek
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 29-11-2022 o 01:22
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #13740

    Domyślnie

    Ogryzek rzondzi

    Robin, trzeba uszczelki dawac nowe i uwazac na szpilki. Pzeciez rury wydechowe sa dokrecone do glowicy takimi obejmami najczesciej czy pierscieniami.
    Jak zdejmujesz caly wydech, to caly wydech. Czyli odkrecasz rury wydechowe od glowicy, a reszta podwieszenia ukladu wydechowego to juz kosmetyka w sumie.
    A tak patrze na drugie zdjecie, to nie wiem czy nie trzeba do tego sciagac chlodnicy, zeby miec normalne dojscie dobre.

    No chyba ze ty w koncu nie masz kompletnego ukladu wydechowego, tylk otlumik z "przeduzka" i gdzies tam pod tym spojlerem co na drugim zdjeciu wchodzi rura w rure przyslowiowo.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (....) Z kominami fabrycznymi i dla odmiany z GPR, no nie wiem jakoś zacząłem się niepotrzebnie przyzwyczajać do tego GPRa..... siada się na moto to i ta przestrzeń nad kołem się zmniejsza, lepiej wygląda i już kanister 20L tam nie wejdzie
    .
    Tak patrze...no i moze troche pusto jest rzeczywiscie, choc z fabrycznymi kominami to za pelno znaczy tlumiki fabryczne, te wielkei baniaki mi nie pasuja, ale jzu rury fabryczne od wydechu idace rownolegle do ramy juz sa fajne.
    Aj bo poprzedn iwlasciciel dal ciala. Najlepiej by bylo, jakby byl fabryczny wydech (rury) i dwa akcesoryjne, mniejsze i zgrabniejsze tlumiki zamiast fabrycznych.
    Choc to pewnei drozsza opcja, wiec dlateog jest jeden akcesoryjny
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 29-11-2022 o 01:36
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1374 z 1518 PierwszyPierwszy ... 37487412741324136413721373137413751376138414241474 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •