Close

Strona 1335 z 1514 PierwszyPierwszy ... 33583512351285132513331334133513361337134513851435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 341 do 13 350 z 15138
  1. #13341

    Domyślnie

    No pacz Pan! Dawaj na Śląsk, wezme Cie na hałde!

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Przy okazji, wątek nie wyświetla mi się w ostatnio aktywnych. Rozumiem, że ktoś o to mocno zadbał, zgłosił do moderatorów, którzy wyłączyli mi podgląd na ostatnie posty. Jakże to sympatyczne. No i omija mnie masa wiedzy. Ech.

  2. #13342

    Domyślnie

    Wyciągnąłem dziś kutra do pracy. Stał trochę, bo pogoda kiepska rankami była i akumulator mu się rozładował. Pewnie jakiś lewy prąd pobiera (nowy jest).
    Żeby naładować, trzeba go było wyjąć (pd prawą stopą jest) i przy wkładaniu oczywiście śrubeczka postanowiła wpaść w dolną obudowę... Zamiast trzech minut roboty, zrobiło się pół godziny.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #13343

    Domyślnie

    pasja

    https://www.youtube.com/watch?v=qall...=oczamiOstrego

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Wyciągnąłem dziś kutra do pracy. Stał trochę, bo pogoda kiepska rankami była i akumulator mu się rozładował. Pewnie jakiś lewy prąd pobiera (nowy jest).
    Żeby naładować, trzeba go było wyjąć (pd prawą stopą jest) i przy wkładaniu oczywiście śrubeczka postanowiła wpaść w dolną obudowę... Zamiast trzech minut roboty, zrobiło się pół godziny.
    dlatego w każdym mam gniazdo zapalniczki
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #13344

    Domyślnie

    Mam takie pytanko nietypowe, jak najbardziej zwiazane z tematem motocykli.

    Cos sobie kliknalem (chyba jak z navi korzystalem)na telefonie i mi przychodzi taki raporcik na gmail.

    "Krzysztof jak ci minal miesiac", twoja aktywnosc. Byles tu i tam.
    -Twoj dystans przejechany samochodem 1200km, najdluzsza trasa taka i taka.
    -Twoj dystans przejechany motocyklem 530km, najdluzsza trasa taka i taka.
    -Twoj dystans przejechany rowerem....
    -No i pieszo.

    Co to jest? wlaczylem to w biegu, niespecjalnie mi to przeszkadza. Choc w koncu to czesciowo tylko swiadomie wlaczylem.

    Ale skad i jak google wie czy ja jechalem samochodem czy motorem???

    Ja sporadycznie korzystam z navi, wiec nie tedy zbiera dane.
    Jeszcze rozroznienie samochodu od roweru to po prostu predkosc znaczaco rozna.
    Ale samochod a motocykl?
    Co jest kurde, z "zyroskopu" odpowiedzialnego za pion/poziom-obrot ekranu w komorce korzysta i odczytuje przechylenia motocykla?
    No nie widze innej opcji jakby mogl rozroznic samochod od motocykla...

    I czy nastepnym krokiem nie bedzie podawanie osiagnietego v max samochodem i motorem razem z komunikatem "dzwonie na psy"

    No permanentna inwigilacja
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #13345

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    dlatego w każdym mam gniazdo zapalniczki
    uOciec proponowali, żebym założył.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #13346

    Domyślnie

    No nie widze innej opcji jakby mogl rozroznic samochod od motocykla...


    też nie wiem jak to rozróżnia, ale kiedyś w aucie powiedziałem głośniej słowo "kwiaty" i wyświetliło mi wszystkie kwiaciarnie w pobliżu, normalnie PERMANENTNA INWIGILACJA

    uOciec proponowali, żebym założył.

    czasem warto tatusia posłuchać
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #13347

    Domyślnie

    Pożegnalna wycieczka do Sanktuarium Studzienicza pod Augustowem sprzed 2 tygodni. Pomodlić się podziękować Bozi, że dało się 4 lata na Bemce pojeździć po czym Bemka w kolorze szarnym pojechała do następnego właściciela pana Krzysztofa rocznik 1970 ........ ech dziadki słusznie lubią tą bemkową wygodę.
    Równo 4 lata i niech cieszy Krzysztofa.
    .
    Polecam Studzieniczną do koniecznego odwiedzenia jak będziecie jeździć po jeziorach mazurskich tzn augustowskich. Tu jest mega klimat i moc.







    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #13348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Bemka w kolorze szarnym pojechała do następnego właściciela pana Krzysztofa
    I co teraz?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #13349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    I co teraz?
    Teraz jest ten czas tej drugiej opcji, że człowiek się cieszy dwa razy przy zakupie, a potem przy sprzedaży.
    .
    Teraz temat otwarty np. na skuter, bo w motocyklach to słaby wybór

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Pozycja... risery kierownicy do GS są w fabrycznym katalogu. Chyba większość znanych mi instruktorów, speców z YT generalnie odradza...
    Te co Krzysiek kupił to od początku wydawały mi się jakieś trefne Po prostu za wysokie. Risery które widywałem i nawet wspomniałem , ze siedziałem na dwóch Ducati Monstera z i bez miały 15 mm może mniej, może więcej, ale wydawały się niziutkie, a jednak przesiadając się z motocykla na motocykl była duża różnica w dosiadzie. A tu jeszcze numer z przybliżeniem kierownicy.
    Trzeba jest sprzedać i kupić takie 10-15 mm i tylko podwyższające kierownicę.

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Ale też trzeba powiedzieć, że moje 176 cm jest dosyć uniwersalnym rozmiarem
    Wszystkie japońskie asfaltowe motocykle są projektowane pod 175 cm i zawieszenie ustawiane na 75 kg. Tak wyjeżdżają z fabryk, taki wzorzec motocyklisty maja przyjęty.
    Ciekawe jak to u Niemców
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 10-10-2022 o 09:48
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #13350

    Domyślnie

    Niemcy mają motocykle dla blondynów o niebieskich oczach
    Austriacy w KTM dają możliwość wstępnej konfiguracji - zamawiasz ze sprężynami pod wagę i tyle.

Strona 1335 z 1514 PierwszyPierwszy ... 33583512351285132513331334133513361337134513851435 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •