Close

Strona 1052 z 1503 PierwszyPierwszy ... 525529521002104210501051105210531054106211021152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 511 do 10 520 z 15022
  1. #10511

    Domyślnie

    Tylko jedno pytanie. Jak przerzucasz nogę przez ten kufer wielki
    ...... bo motor ładny i wiadomo zazdrość zżera
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #10512

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Tylko jedno pytanie. Jak przerzucasz nogę przez ten kufer wielki
    ...... bo motor ładny i wiadomo zazdrość zżera
    bez problemu, długość pozwala przełożyć przed, a kufer ma "tylko" 48l, zazdrościć to można jedynie na stacji benzynowej troszkę gorzej ja da się boczne, muszę zacząć ćwiczyć szpagat
    IMG_20200630_190318.jpg
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #10513
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    @bogdi64 ale pisanie tutaj ze nie mozesz wklejac fotek moze pozostac niezauwazone.
    Lepiej jakbys napisal PW do @Jacek_Z lub @Rafał_Sz bo tutaj zaglada i sie czasem udziela.

    Halo moderacjo, nasz kolega nie moze wstawiac fotek a ma najwiecej motocykli i moglby dawac najwiecej zdjec.
    Problem znany.

    Był babol w skrypcie, jest juz po testach i wszystko wskazuje, że jest ok.

    @bogdi64 wrzuć proszę jakąś fotę co wejść nie chciał, na próbę.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #10514

    Domyślnie

    Ja też mogę zdjęcia wrzucać.

    IMG_20200712_133622.jpg
    Pursue happiness with diligence

  5. #10515

    Domyślnie

    Boryszuk

    Przepiękne klimaty do jazdy takim motorem kurde.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    bez problemu, długość pozwala przełożyć przed, a kufer ma "tylko" 48l, zazdrościć to można jedynie na stacji benzynowej troszkę gorzej ja da się boczne, muszę zacząć ćwiczyć szpagat
    IMG_20200630_190318.jpg
    Co ta obudowa goleni u dołu tak porysowana, czy brudna ?
    .
    Jak się jeździ dawaj jakieś relacje , bo myślę o czymś podobnym. To automat ?
    .
    Wydech LEO to jest MASAHUKU na dzielni ..... zmienisz na fabryczny to zużycie paliwa jeszcze spadnie ciutkę.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 14-07-2020 o 11:32
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #10516

    Domyślnie

    - wydech spasowany z filtrem i ładnie gada, nie jest zbyt głośny do określonych obrotów (ma atest dopuszczenia do ruchu), a środka nie wyjmuję
    - brudne, to nie armatura
    - trzeba się nauczyć jeździć, aby cały czas odcinki zapłonu nie uświadczać, po za tym OK przy oczywiście świadomym zakupie , to manual, nie zdecydowałem się na automat, a przede wszystkim !!!, wyznaczyłem sobie kilka modeli i szukałem w określonym budżecie takiego, który nadawał by się jeszcze dojazdy, już się nauczyłem, że kupując używany należy kupić ten, którym jest szansa powrotu do domu, a reszta mnie istotna, wymagania szczegółowe to tylko salon
    - co do spalania, to jeszcze nie przekroczyłem 3,5 litra, więc nie będę szalał
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 14-07-2020 o 19:06
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #10517

    Domyślnie

    Fajna ta hondzina. Nawet miałem na celowniku . Teraz mi chodzi po głowie coś lekkiego w teren....
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #10518

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    - to manual...
    a to się zdziwiłem, skrzynia 5 czy 6 biegów ?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    -...wyznaczyłem sobie kilka modeli i szukałem w określonym budżecie takiego, który nadawał by się jeszcze dojazdy..
    Przychodzi ta refleksja, ten etap na tym patologicznym rynku, że nie model, a jago sprawność, jakość egzemplarza ma znaczenie. Egzemplarza zdrowego wyszukane ze złomków ulepionych. Trzeba też wiecej za taki zapłacić.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    ... Teraz mi chodzi po głowie coś lekkiego w teren....
    .... że tak powiem witaj w klubie poszukiwaczy .... co masz na celowniku ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #10519

    Domyślnie

    Tak się zdarzyło, że w przyszłym tygodniu "wykluło się" parę dni wolnych, więc będzie wycieczka w moje ulubione miejsce oczywiście w naszym kraju, będzie można sprawdzić w trasie całego "okufrowanego".
    Pierwszy tysiąc przekroczony i przeznaczony na drobne dopasowanie "pod siebie" i poznawanie, tankowanie to przyjemność , dalej utrzymane poniżej 3,4 litra (nie szukam oszczędności, jeżdżę tak samo jak moimi motocyklami), na razie wymieniony napęd i tylna opona, przypuszczam, że jeszcze w tym sezonie pójdzie aku do wymiany, ten ma 8 lat .
    Jeszcze dochodzą paczki od przyjaciół z ALI i kolegów z Allegro , niedługo będzie "uzbrojony" tak jak chcę.
    i dla sprawdzenia czy fotki dalej mogę ładować
    fotka robione micro 4/3 plus optyka pentaxa z lat 80, rysunek pod mój gust, więc taki zestaw jedzie ze mną, czyli analog plus panasonic do wykorzystania ze szkłami pentaxa, zabieram tylko jeden panasonica obiektyw, czyli szeroki kit
    P2700075.jpg
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #10520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    .... że tak powiem witaj w klubie poszukiwaczy .... co masz na celowniku ?
    Póki co to jetem poszukiwaczem, a nie znajdywaczem więc nic konkretnego .
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 1052 z 1503 PierwszyPierwszy ... 525529521002104210501051105210531054106211021152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •