Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ken & Noctilux

  1. #1

    Domyślnie Ken & Noctilux

    Nasz ulubiony fotograficzny Chuck Norris zjechał "starego" Noctiluxa:
    http://kenrockwell.com/leica/50mm-f1.htm

    Chwała mu za to, bo dzięki temu używane mają szanse stanieć
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2

    Domyślnie

    A ja przewrotnie powiem, ze w tym co Ken pisze jest duzo racji. Tyle ze on ocenia szkielka z pkt widzenia optycznej, czy tez raczej tej stricte technicznej strony. A z kolei cala Noctiluxowska magia twki w tym ze szkielko daje generalnie rzecz ujmujac specyficzny obraz, a to niekoniecznie musi byc rownoznaczne z idealnie technicznym.

    Podobnie sprawa wyglada z porownaniem szkielek ASPH do pre-ASPH.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    A ja przewrotnie powiem, ze w tym co Ken pisze jest duzo racji. Tyle ze on ocenia szkielka z pkt widzenia optycznej, czy tez raczej tej stricte technicznej strony. A z kolei cala Noctiluxowska magia twki w tym ze szkielko daje generalnie rzecz ujmujac specyficzny obraz, a to niekoniecznie musi byc rownoznaczne z idealnie technicznym.

    Podobnie sprawa wyglada z porownaniem szkielek ASPH do pre-ASPH.
    Ależ ja nie twierdzę, że nie ma racji!
    Jemu się na szczęście nie podoba to, co innym wyjadaczom spod znaku Nikkora 1.8/50 - bokeh, i rozsądnie to tłumaczy. Tylko, że mnie się ten okropny bokeh okropnie podoba.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •