Nasz ulubiony fotograficzny Chuck Norris zjechał "starego" Noctiluxa:
http://kenrockwell.com/leica/50mm-f1.htm
Chwała mu za to, bo dzięki temu używane mają szanse stanieć![]()
Szukaj
Nasz ulubiony fotograficzny Chuck Norris zjechał "starego" Noctiluxa:
http://kenrockwell.com/leica/50mm-f1.htm
Chwała mu za to, bo dzięki temu używane mają szanse stanieć![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
A ja przewrotnie powiem, ze w tym co Ken pisze jest duzo racji. Tyle ze on ocenia szkielka z pkt widzenia optycznej, czy tez raczej tej stricte technicznej strony. A z kolei cala Noctiluxowska magia twki w tym ze szkielko daje generalnie rzecz ujmujac specyficzny obraz, a to niekoniecznie musi byc rownoznaczne z idealnie technicznym.
Podobnie sprawa wyglada z porownaniem szkielek ASPH do pre-ASPH.
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Skontaktuj się z nami