Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Na stacji

  1. #1

    Domyślnie Na stacji

    Linczujcie. Mnie i tak się podoba

    **


    **
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #2

    Domyślnie

    parasol - albo więcej albo wcale. Bo tak jak jest to ani w p... ani w oko

  3. #3

    Domyślnie

    parasol to jedno, a ja jestem na nie dla tych przepaleń z tyłu głowy - zupełnie to odwraca uwagę od modelki
    może by tak zwinietować selektywnie?
    fajny płaszczyk
    U born unique don't die as a copy...

  4. #4

    Domyślnie

    Mam wersję z parasolem w całości Wezmę do 7 kotów w czwartek na papierze Co do selektywnej winiety to pomyślę, bo pomysł dobry.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    Całkiem przyjemnie, prócz wymienionych ja również co do kadru, ale tym razem cięcia płaszczyka. Też takie ni w pięć ni w trzynaście. No i tyle, bo w porządku, chociaż tło akurat za głową, to nie to co tygryski lubią najbardziej.

  6. #6

    Domyślnie

    mi nie pasuje ten pociąg w tle ja wiem że miało być "podróżnie" ale mnie osobiście pociąg razi no i za przedmówcami więcej parasola lub wcale

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    parasol - albo więcej albo wcale. Bo tak jak jest to ani w p... ani w oko


    Hahahahaha koment MISZCZ!

    Zdjecie... well... ;/

  8. #8

    Domyślnie

    Można było coś zainscenizować, jakieś tęskne spojrzenie za odjeżdżajacym poziągiem, albo inny uklad, cos ciekawego, a tak wyszło po prostu zdjęcie z utkwionym w obiektyw spojrzeniem. Szkoda tego żywego koloru płaszcza, parasola i możliwosci, jakie można było wykorzystać. Trochę ruchu, trochę zaimprowizowanej przypadkowości. Ale duży plus za próby i chęci modelki do pozowania, wiem, ze nie łatwo czasem namówić, ale powygłupiać się dla zabawy, to fajna sprawa.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •