Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Emil

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    cos ty mu ze skora zrobil ?
    raczej zrobiła
    a to cross ponoć miał być...
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  2. #12

    Domyślnie

    niektórym to nawet nick i avatar w rozróżnianiu płci nie pomaga...

    co do zdjęć, jedynka to nawet całkiem, w dobie plastikowej obróbki taka naturalna skóra dobrze robi na psychikę
    ale 2... nie wiem czym wygładzałaś czoło, ale nie wygląda to dobrze... no i ten cross to też tak raczej tylko z nazwy

    ale 1 naprawdę ok
    U born unique don't die as a copy...

  3. #13

    Domyślnie

    ale że co? ...że facetowi nie można usunąć pryszczy w PSie? skaza na czole też szpeci, tym bardziej że poświecenie podkreśliło niedoskonałości cery

    ogólnie fajne portrety, można je deczko musnąć PSem

  4. #14

    Domyślnie

    moim zdaniem, to szpeci pryszcz,a nie blizna która jest znakiem szczególnym bardziej, poza tym taka skóra jest moim zdaniem bardzo męska. Kobietom usuwa się namiętnie drobne skazy i zmarszczki, za to osobom starszym nikt ich nie usuwa, wiec stanów pośrednich zazwyczaj nie ma ;]
    na 2 chciałam za to zrobić z niego "laleczkę" (stąd wygładzenie) no i cross widzę że za delikatny wg was, ale tak już mam że nie lubię agresywnej obróbki kolorystycznej. Poza tym rzadko stosuje kolor w portrecie, czeka mnie trochę nauki.
    D300s, F4s + N 80-200/f 2.8 D ED, N 35-70/f 2.8 D, N 50/f 1.8 D, T17-50/f 2.8, SB900

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •