Szukaj
niektórym to nawet nick i avatar w rozróżnianiu płci nie pomaga...
co do zdjęć, jedynka to nawet całkiem, w dobie plastikowej obróbki taka naturalna skóra dobrze robi na psychikę
ale 2... nie wiem czym wygładzałaś czoło, ale nie wygląda to dobrze... no i ten cross to też tak raczej tylko z nazwy
ale 1 naprawdę ok
U born unique don't die as a copy...
ale że co? ...że facetowi nie można usunąć pryszczy w PSie? skaza na czole też szpeci, tym bardziej że poświecenie podkreśliło niedoskonałości cery
ogólnie fajne portrety, można je deczko musnąć PSem![]()
moim zdaniem, to szpeci pryszcz,a nie blizna która jest znakiem szczególnym bardziej, poza tym taka skóra jest moim zdaniem bardzo męska. Kobietom usuwa się namiętnie drobne skazy i zmarszczki, za to osobom starszym nikt ich nie usuwa, wiec stanów pośrednich zazwyczaj nie ma ;]
na 2 chciałam za to zrobić z niego "laleczkę" (stąd wygładzenie) no i cross widzę że za delikatny wg was, ale tak już mam że nie lubię agresywnej obróbki kolorystycznej. Poza tym rzadko stosuje kolor w portrecie, czeka mnie trochę nauki.
D300s, F4s + N 80-200/f 2.8 D ED, N 35-70/f 2.8 D, N 50/f 1.8 D, T17-50/f 2.8, SB900
Skontaktuj się z nami