Hehe od 2004 przez kilka lat małem SD9 a potem SD10 co zresztą widać po moim nicku. Do tego kilka obiektywów i masę M42. W tym sonnara 180/2,8. Tutaj mały teścik który zrobiłem http://www.cyberfoto.pl/recenzje-i-t...nara-180-a.htm.
Na tym forum jest również dział sigma w którym jest kilka osób które go ożywiają.
Aparacik bardzo wdzięczny i długo można by opisywać a kolorki rewelacja. Ma oczywiście masę niedociągnięć i błędów. Jest koszmarnie wolny i robi tylko rawy. Ale w sprawnych rekach może wiele zdziałać i dać wielką frajdę. Jeżeli pozwolisz dorzucę swoje fotki z SD9/10.
I ostatnie ze wspomnianego Sonnara 180/2,8
Jak widać sigma nie lubiła twarzy i dawała nienaturalne żółte kolory. Może to przez to że była japońska?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem








Skontaktuj się z nami