No muszę przyznać, że jak dla mnie to wygląda to wszystko bardzo zachęcająco, nawet pomimo niskiej rozdzielczości, tym bardziej że jak piszesz można te pliki ładni zinterpolować do większej rozdzielczości . Dołączam się do pytania mpwt - może podwieś jakiegoś RAWa na jakiś serwer .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem









Skontaktuj się z nami