Szukaj
proszę o zamkniecie w tym wątku tematu kompaktów sigmy - są na to przeznaczone inne wątki ...
nowart - S3Pro które od ciebie kupiłem leży z wyrwanym mocowaniem po moim wypadku (serce tak samo mi się powyrywało jak to zobaczyłem) i dlatego zagościła u mnie Sigma - ostatnie moje zdjęcie jest też w powiedzmy "dużym" formacie
postaram się wkładać zmniejszone jak i w wersji pełnej zdjęcia
Ostatnio edytowane przez wojteh ; 22-03-2010 o 08:43
8.
full:
http://wojteh.pl/wp-content/gallery/sd10/img03012_b.jpg
9.
full:
http://wojteh.pl/wp-content/gallery/sd10/img03029_b.jpg
10.
full:
http://wojteh.pl/wp-content/gallery/sd10/img03040_b.jpg
11.
full:
http://wojteh.pl/wp-content/gallery/sd10/img02975_b.jpg
muszę jeszcze jedną rzecz zaznaczyć te zdjęcia są wywołane w Sigma Photo Pro na Auto - zapisane jako .tiff a w PS tylko zmniejszone - nie wyostrzałem nawet po zmniejszeniu - nic. Jeśli ktoś chce mogę podesłać RAW czyli .x3f
Ostatnio edytowane przez wojteh ; 22-03-2010 o 09:39
dziś założyłem SB-600 do SD10 i działa w TTljak dla mnie ogromny "+"
Tak na prawdę żeby zobaczyć co Sigma jest warta , warto pobrać jakiegoś Sigmowego Rawa i ich program ze strony firmowej .
Rawy .xf3 mogę podesłać każdemu
Przeczytałem specyfikacje i nie mogę się doszukać JPEGow to możliwe? Puszka wypluwa tylko rawy?
tak tylko rawy - w puszce nie ma zupełnie opcji związanych z polepszaniem zdjęć - wszystko odbywa się na zupełnie czystych i nie dotykanych rawach - wg. mnie sigma podeszła zupełnie naturalnie do tematu - raw to raw - i nie oszukują oprogramowaniem w puszce ktore wyostrza czy likwiduje szum - od tego jest fajne i proste narzędzie w postaci softu którym wywołujemy rawy
jpg - wywołane są piękne nawet w opcji "auto" - a soft jest za darmo![]()
A możesz gdzieś wrzucić do sieci takiego RAWa?
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Skontaktuj się z nami