Szukaj
Wielowarstwowy gobelinek wyglada interesująco, niema szaleństwa ale jest OK
Pozdrawiam: Camrak
Down Under - the place to be!
Ładne ,przymglone plany...Fajnie wyszło.
Pozdrawiam
Andrzej.
Ciekawie wyglądają plany w tej mgle, może deczko ostrzej pierwszy plan ?
Pozdro. Wojtek
ładnie fajne ukształtowanie terenu, kontrowe swiatło nie pozwala co prawda na kolorystyczne wzbogacaenie samej góry ale mgła ładnie dopełnia te braki i wyszła z tego bardzo fajna fota![]()
Fajne fałdki całkiem dobrze podane
Sam ustawiam się na przekładańce ale jak na razie warunki nie do końca sprzyjające![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
pomysł dobry, dla mnie tylko mogłoby być trochę szerzej - tak żeby drzewek nie poucinać
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
No ładnie zadymiło i dzięki temu jest fajny klimacik.
A, że lubię z klimacikiem, to podoba się mnie to.
Fajnie wypatrzonePrzyjemnie to wyglada!
![]()
Skontaktuj się z nami