Szukaj
Pięknie to uchwyciłeś - super kadr i kolorki. Takiej mewy już dawno nie widziałem![]()
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Ładniutka, podoba się !
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Janku! Mistrzowski kadr.
Artur_Romankiewicz F80+D200+M645Pro+EIZO L778
Jest tak realistycznie pokazana, że jakby chciał, można by ja pacnąć, tą mewę.
Jakość powalająca, a ludziki tylko smaczku dodają.
Bardzo dobre zdjęcie.
Gratki!
Ładnie to skomponowałeś, kadr ciekawy, tylko czy to krajobraz?![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Świetnie pokazana mewa
Czuję jakbym był blisko przy niej
Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to mało powietrza przy skrzydłach
Ale to mało istotny,nie mający zbytniego wpływu na odbiór szczegół
Poza tym jest miodzio![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
ART69 gdyby mewa była sama w bardzo ciasnym kadrze wrzuciłbym do przyrody, ale ponieważ w takim ujęciu lepiej mi sie komponowała a w tle jest i plaża i morze i las, uznałem że jest sporo elementów które pozwalają na wrzucenie do krajobrazu
Pablo 77 - mimo że mewa wylatuje z kadru przydałyby się jakie dwa centymetry lewej (wiecej ) ale nie dało się inaczej![]()
Ostatnio edytowane przez harb ; 18-03-2010 o 10:46
hehe - wygląda jakby robiła nawrót żeby ich "zbombardować"- bardzo mi się podoba !!!
ten kolor dzioba i nóg jakiś taki zółto-brązowo-sraczkowaty, ale to już w sumie jej problem
udany strzał![]()
Skontaktuj się z nami