Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Mewa i oni....

  1. #1

    Domyślnie Mewa i oni....

    ........ zapraszam




    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Pięknie to uchwyciłeś - super kadr i kolorki. Takiej mewy już dawno nie widziałem
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #3

    Domyślnie

    Ładniutka, podoba się !
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    Janku! Mistrzowski kadr.
    Artur_Romankiewicz F80+D200+M645Pro+EIZO L778

  5. #5

    Domyślnie

    Jest tak realistycznie pokazana, że jakby chciał, można by ja pacnąć, tą mewę .
    Jakość powalająca, a ludziki tylko smaczku dodają .
    Bardzo dobre zdjęcie.
    Gratki !

  6. #6

    Domyślnie

    Ładnie to skomponowałeś, kadr ciekawy, tylko czy to krajobraz?
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  7. #7

    Domyślnie

    Świetnie pokazana mewa
    Czuję jakbym był blisko przy niej
    Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to mało powietrza przy skrzydłach
    Ale to mało istotny,nie mający zbytniego wpływu na odbiór szczegół
    Poza tym jest miodzio
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    Ładnie to skomponowałeś, kadr ciekawy, tylko czy to krajobraz?
    ART69 gdyby mewa była sama w bardzo ciasnym kadrze wrzuciłbym do przyrody, ale ponieważ w takim ujęciu lepiej mi sie komponowała a w tle jest i plaża i morze i las, uznałem że jest sporo elementów które pozwalają na wrzucenie do krajobrazu


    Pablo 77 - mimo że mewa wylatuje z kadru przydałyby się jakie dwa centymetry lewej (wiecej ) ale nie dało się inaczej
    Ostatnio edytowane przez harb ; 18-03-2010 o 10:46

  9. #9

    Domyślnie

    hehe - wygląda jakby robiła nawrót żeby ich "zbombardować" - bardzo mi się podoba !!!

  10. #10

    Domyślnie

    ten kolor dzioba i nóg jakiś taki zółto-brązowo-sraczkowaty, ale to już w sumie jej problem
    udany strzał

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •