Witam!
Mam problem z Nikonem D3000, a właściwie z bagnetem obiektywu 18-55. upadł mi na ziemie i korpusowi się nic nie stało a jemu małe plastiki odpadły. Zdjęcia robi nadal dobre, ale czasami przy ostrzeniu itp zostaje mi w ręce. Jak sie wymienia bagnet?
2. Zdjęcia nocne. jak sie je po prostu robi? bo ja jak coś robie to zdjęcia wychodzą strasznie matowe i strasznie słabe jakościowo. czy to moja wina czy wina aparatu?
P.S. jestem laikiem.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami